Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bejön egy meleg srác de én is...

Bejön egy meleg srác de én is férfi vagyok..pedig heteró..ilyen van?

Figyelt kérdés
Tehát az edzőteremben van srác..most így vicces lehet de így szerintem össze illenénk vagy nem is tudom hogy mondjam, tetszik hogy ő is ilyen nagyon izmos mint én (és magas)...ez mellett jobban elbeszélgetek vele mint egy nővel, lelkileg is sokkal normálisabb. Komolyan mondom hogy így megtetszett..de ez alapján így homár vagyok? 30f
2023. ápr. 16. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ember vagy,akinek egy másik értelmes ember vonzó.Ebben nincs semmi kivetnivaló.

Meleg férfi vagyok,nekem is van heteró férfi,akivel nagyon jól elbeszélgetek,sokkal jobban,mint másokkal.

Mai világban ez is valami,ha van ilyen haver.

2023. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bi, csak eddig elnyomtad, vagy egyszerűen nem ért olyan hatás, ami előhozta volna belőled.
2023. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy jön be. Nekem is van férfi barátom, jól tudunk beszélgetni, mindketten heterok vagyunk, szexuálisan nem érdekel. Ha téged úgy is, akkor meleg vagy
2023. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi is a különbseg a baratsag es egy parkapcsolat között? A szex. Ha eltudnad kepzelni vele hogy szexelsz es milyen jo lenne, es vonz, akkor valoszinüleg biszexualis vagy.
2023. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva..lehet egyszer igen, el tudnám képzelni, már csak úgy kaland vágyból is...eddig csak nőkkel voltam. De ez a srác tök rendes, hát nem tudom meleg vagyok e vagy bisex ez most így ki alakult.
2023. ápr. 16. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves a srác?
2023. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
35 körül van én meg 30
2023. ápr. 16. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy hetero.

🫣

2023. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!