Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek jobb punk ha...

Hogyan legyek jobb punk ha nem tudok gyorsabban öregedni ?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget . Már mióta először hallgattam slipknotot ,meg ismertem az első punk nak mondható ismerősömet és el mondta nekem hogy mi a “lényege” a punk stílusnak azóta tudom hogy mi hiányzott eddig az életemből es miért éreztem magamat mindenhol furcsának . El kezdtem fel venni különböző punk jegyeket pl színes fűző (tudom melyik mit jelent nekem most kék piros van be fűzve ) . Nagyon jól érzem magam amikor azt érzem tartozok valahova pláne úgy hogy amikor csak eszembe jut hogy anarchia gyorsabban dobog a szívem és érzem hogy élek. Még egy kis háttér info összesen 17 éves vagyok …

Abban szeretnék segítséget kérni tőletek hogy mit tegyek még ahoz hogy azok a nagy punkok akikre fel nézek és már már istenítem tudásukat és az élet stílusukat azok ne kivágni akarják a fűzőmet és ne kapjam meg tőlük hogy undorító divat punk vagyok . Vagy ez lehet hogy csak az én környezetemben van vagy csak félre ismernek ? Segítsetek nekem kérlek mert kezdem el veszteni a hitem a felé hogy bárki is mellém álljon (bocsánat ha ezzel bárkibe bele rúgnék) es szerintem az a hányinger ha az idősebb tapasztaltabb punkok még csak nem is mellém állnak hanem a szó szoros értelmében el hordanak mindennek anélkül hogy azt meg várnák hogy válaszoljak a tök alap kérdéseikre

Köszönöm



2023. ápr. 21. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Milyen punk vagy te, hogy még antirasszista és feminista sem vagy, b@szki? A mozgalom valódi magja, a brit színtér a kezdetektől fogva felkarol mindenféle elnyomott kisebbséget. Nők, arabok, zsidók, cigányok, melegek kéz a kézben, egymást támogatva és védve. Ugyanez van spanyolban, a skandináv országokban, Amerikában és az orosz punkoknál. A magyar színtér értelmesebb része is hasonlóképp gondolkozott, és elszörnyülködött azon, hogy nem elég, hogy a többségi társadalom üti a kitaszítottakat itthon, hanem még a kitaszítottak is ütik egymást, hogy biztos legyen a megosztottság.


Te nem inkább valami látens skinhead vagy?

2023. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na hát figyi igen a cigány is ember . Sőt . Szerintem ez nem attól függ hogy ki “mi” hanem hogy milyen belül. Mit akar az életétől mit akar elérni . Ja és lehet el hordani mindennek de nekem a pasim hippi és cigány szóval kurvára örülnék ha meg tartanád magadnak az előítéleteket

( ezt csak a 10. Válaszra amúgy )

2023. ápr. 28. 20:57
 13/13 A kérdező kommentje:
11. Ebben egyet értünk hogy a legnagyobb probléma hogy mindenki mindenkit bánt . Azt is aki hasonlít rá vagy még az elképzelésük is ugyan az
2023. ápr. 28. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!