Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az életemet, mit tegyek?

Utálom az életemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz sorsú gyerek, sőt kifejezett jó körülmények között nőttem fel,sok barátom van és mindenkivel is jóba vagyok,de sajnos így is utálok élni.Első az, amiért utálok,mert barátnőm sincs, pedig 80. próbálkozásra is kinevetve kioffoltak,ergo minden önbizalmam elment.A 2. Indok az,hogy mindenki ok nélkül keresi bennem a bajt és első meglátásra már elítélnek.3.az, hogy már nem az első és második ember nézett le és kötött belém úgy,hogy segitek mindenkinek.Az utolsó pedig az, hogy bármikor,amikor a jövőről beszélek kinevetnek és azt mondják "rossz drogos leszel,nem lesz beloled semmi"stb.Ebben a dologban az a vicc,hogy ezt a szüleim is mondják.Kamunak tunik,de istenre esküszöm minden szavam igaz.De itt az igazi kérdésem az, hogy hogyan ne gondoljak az öngyilkosságra?
2023. ápr. 25. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj Kérdező!

Nem kell komolyan venni az életet, de el dobni magadtól vétek.

Nem szabad feladni. Meg aki kitartóan keres, az talál. Ha nem találsz, akkor a keresésben van a hiba.

Kérjél és megkapod. ha nem kapod meg, akkor rossz helyen kéred vagy rosszul kéred.

Keressél és találsz, kérj és kapsz, kopogtassál és ajtók nyílnak meg neked.

Fejlődni kell és változni, ha így sem megy semmi. Nem feladni. Az öngyilkosságnál még a térdrerogyva imádkozás is jobb. Tudom, mert velem megesett. Aztán feláltam és folytattam.


Néha ellövök én is egy spanglit. Csak érdemesebb ezt nem szétkürtölni. Vagy ha nem megy, akkor elmenni egy rehabra. Nem nagy ügy, én is voltam ott.

Meg itt gyakorin is lehet mulatni az időt és meríteni. Ne csüggedjél és fel a fejjel.

2023. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!