Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magamat. Utálom az...

Utálom magamat. Utálom az életemet. Valaki mondana valami biztatót?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez most elég sablonosan fog hangzani, de mindenben van valami jó, csak meg kell találni. Alapból én sem vagyok az a világot rózsaszínben látó típus, de azért jól elvagyok. Ameddig nem én vagyok a legrosszabb helyzetben lévő ember a földön szerencsésnek mondhatom magam.
2014. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igazából mi a baj? Ha nem akarsz nem kell válaszolnod.
2014. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok kiállni saját magamért, nem tudom megvédeni magam másokkal szemben, folyton megaláznak, kiröhögnek, én meg ilyenkor csak hülyén vigyorgok. Utána meg bűntudatom van, hogy miért nem vagyok képes kimondani a véleményemet, miért jövök állandóan zavarba, miért nem tudom elfogadni saját magamat, miért nem tudok túllépni a múlt sérelmein, miért nem tudok erősebb lenni, miért nem tudom egyedül megállni a helyem az életben...
2014. okt. 30. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell szégyelned magad. Nekem is sokan mondják, hogy álljak a sarkamra, ami nem mindig könnyű. Alapjáraton elég visszahúzódó vagyok. Őszintén a személyiségünk ilyen részein nem tudunk egy nap alatt változtatni, de szépen lassan el lehet érni fejlődést. Mint amikor elkezdesz edzeni. Először nagyon nehéz, de idővel könnyebbé válik.
2014. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Ez most jól esett.
2014. okt. 30. 15:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Lógjál magasan ;)
2014. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te is :)
2014. okt. 30. 16:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy van,akinek mégrosszabb.
2014. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne agodj én fogok is ;)
2014. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondhat bárki bármit, bármi bíztatót de az élet akkor is egy szar marad. Nem lehet mit tenni. Tudod van az a "Megszoksz vagy megszöksz"...
2014. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!