Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is velem van a baj?

Szerintetek is velem van a baj?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal a kérdésem , hogy érthetőbb legyen.

Nálunk a családba inkább én voltam az a "stréberebbik" fajta. Szerettem a könyveket mind a mai napig szeretek olvasni több fajta témakörben. És olvastam arról is , hogy aki sokat olvas annak a gondolkodása is fejlődik és másabb mint annak aki nem "fejleszti" magát. És már többször is megkaptam még akkoriban anyáméktól , hogy elég hülye gondolkodásom és felfogásom van.

Meg néha mikor emberek között is vagyok akkor észre szoktam venni a nagy társaságban

magamon hogy valamiben különbözök a többiektől kicsit más vagyok hozzájuk képest. Nem mintha zavarna a dolog , mert nem ilyenkor kicsit másnak is különlegesnek érzem, tartom magam.

Vélemény?



2023. ápr. 27. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen vélemény? Miben nyilvánul meg, hogy más vagy? Mi történt mikor utoljára ezt mondták rád?
2023. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok 27 éves pár éve volt mikor a fejemhez vágták , hogy beteg az agyam ez volt kb 1-2 éve még mikor 20 év alatt voltam akkor is
2023. ápr. 27. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért mondták ezt (mi volt a szituáció)? Mostanában már nem mondják?
2023. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arra emlékszem amit mondtam nekik, hogy : lehet ti veletek van a gond és ti állítjátok azzal a felfogással , hogy velem van a gond.

És ez néha a mai napig eszembe jut.

Ha jól emlékszem akkor épp egy fajta rap zenét hallgattam ( Siska ) és abból kifolyólag jött szóba a dolog.

2023. ápr. 27. 09:02
 5/9 anonim válasza:

Először is fontos megemlíteni, hogy az olvasás és az intellektuális fejlődés nem feltétlenül jár együtt azzal, hogy valaki jobb gondolkodásmóddal rendelkezik vagy különbözik a többiektől. Ugyanakkor az olvasás és a tanulás általában önmagában is hozzájárul az egyéni fejlődéshez, a tudás bővítéséhez és a különböző nézőpontok megismeréséhez.


Ami a személyes tapasztalataidat illeti, azt javaslom, hogy ne vegyél minden negatív visszajelzést kritikátlanul, hanem vizsgáld meg, hogy valóban igazak-e és mit tanulhatsz belőle. Az is lehet, hogy az eltérő véleményekből vagy értékek különbségeiből eredeztethető a feszültség.


Az, hogy kicsit másnak és különlegesnek érzed magad, teljesen természetes és sok embernek van ilyen érzése. Ez nem feltétlenül jelent problémát, és lehet, hogy az érzésed megadja az előnyt a munkahelyen vagy az életed más területein. Az fontos, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy, és megtaláld azokat a lehetőségeket, amelyek elősegítik a további fejlődésedet és boldogulásodat.

2023. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rap zene hallgatása mifelénk semmi extrát nem jelent. Sőt a mi társaságunkban azt hallgatsz amit akarsz, senki nem fogja szóvá tenni.
2023. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, aki olvas, az fejlettebb lesz szellemileg,mint az, aki nem olvas, és a szókincse is fejlődik. Örülj neki, hogy te olvasol, ez nem stréberség. Ha valaki tanul, az nem stréber, hanem művelt ember szeretne lenni, inkább mindenkit arra vegyél rá, hogy ők is olvassanak, ajánljál nekik olyan könyveket, amikről úgy gondolod, hogy tetszene nekik.
2023. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondhatod azt is, hogy elég szégyen, ha valaki nem olvas. Csak a primitívek nem olvasnak.
2023. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én szeretek olvasni sőt néha tanulni is :D

Szeretem magam olykor olykor fejleszteni is.

Néha szoktam tanulni német szavakat, testbeszédet most meg az ECDL -t kezdtem el

2023. ápr. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!