Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bámulnak meg mindenhol...

Miért bámulnak meg mindenhol random emberek?

Figyelt kérdés

nagyon gyakran látom, hogy utcán, plázákban,vonaton meg egyéb helyeken engem néznek sokáig és feltűnően. engem nagyon is zavar, rettentően bunkó primitív dolog.

ha bárki csakúgy megbámul engem,úgy veszem, hogy rosszat akar nekem,ártani akar és iszonyat módon frusztrál.

hihetetlen, hogy ennyire alpári szintre süllyedt az emberiség...



2023. máj. 25. 15:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
A kérdesből és abból amit később másoknak írtál ebből az derül ki hogy nem mással van probléma hanem saját magaddal te csinálsz nagy ügyet egy teljesen ártalmatlan nézésből és ha más megmondja az igazságot akkor fel vagy háborodva.
2023. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, 9-es


-takarodj, tűnjön el, fizikai bántalmazás kilátásba helyezése, fenyegetés


Te szépen beszélsz aí emberekkel?

2023. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
9-es Tudok ajánlani egy Radics Peti nevű pszichológust az ilyen esetre szakosodott.
2023. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Objektíve pszichopata vagy.
márc. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!