Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ciki, ha 30 évesen...

Tényleg ciki, ha 30 évesen nincs párom?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, akivel nem tudok lassan beszélni semmiről anélkül, hogy ne hozná szóba a párkapcsolatot.


Amint kiderül egy sztorimban, hogy a szóban forgó illető hímnemű, máris nem érdekli, hogy mit fogok mesélni, csak elkezdi, hogy jöjjek vele össze, hány éves, jöjjek vele össze, hogy néz ki, jöjjek vele össze, mit dolgozik, jöjjek vele össze, stb.


Ha van egy közös ismerősünk aki férfi, elkezdi mondani nekem privátban a rokonom, hogy milyen jól mutatnék azzal a férfival és, hogy próbáljak vele összejönni. Ha mondom, hogy nem érdekel engem, erősködik, hogy pedig szép pár lennénk.


Ha összefutunk egy férfi ismerőssel az utcán véletlenül, tuti azonnal elkéri minden elérhetőségét a rokonom és napokig könyörög, hogy hívjam fel.


Az exem rondán bánt velem amiért szétmentünk, a rokonom még 10 év után is könyörgött, hogy jöjjek vele össze.


És még folytathanám.


A korkülönbség és a szerelem hiánya sem érdekli.

Szerinte egy 18 éves vagy egy 50 is simán lehet a párom.

Szerinte nem baj, hogy nem vonzódok az általa kiszemelt emberekhez, mert az úgysem létezik vagy úgyis ritka, hogy szerelem első látásra, az majd kialakul, a fő, hogy legyen párom.


A nőkkel való barátkozásokat nem is pártolja, jobb szereti, ha inkább férfiakkal töltöm az időt. Ha mesélek, hogy merre voltam egy nő ismerősömmel vagy mi volt, akkor idegesebb lesz.


Tényleg ennyire ciki, hogy 30 évesen nem keresgélek kényszeresen párt és még nem szültem?


2023. jún. 8. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a ciki, hogy felnőtt ember létére ennyire foglalkozik más magánéletével. Foglalkozzon az illető a saját életével, kapcsolatával.
2023. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mért állsz szóba egy ilyennel? A "mégiscsak rokon" válasz nem kielégítő.
2023. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Amíg senkinek nem esik bántódása, mindenki azt csinál amit akar, úgy éli az életét, ahogy akarja. Az a ciki (vagy inkább ijesztő), hogy valaki ennyire mániákusan turkál más életében és próbálja irányítani. Egyébként engem rohadtul zavar, ha az embert ezzel zargatják. Mintha ez olyan lenne mint a mittudomén, diploma, hogy ha ráveszi magát az ember és kiküszködi akkor valószínűleg meg tudja szerezni (hozzáteszem az is egy egyéni döntés amit senkinek nincs joga számonkérni). Nem, a párkeresés egyáltalán nem ilyen. Lehet hogy az adott illető NAGYON szeretne párkapcsolatot, de egyszerűen nem jön össze neki, és épp eléggé el van keseredve cseszegetés nélkül is. Ennek millió oka lehet, szerintem mind tudjuk mik ezek szóval nem írok itt kisregényt. De jópár ilyen ember van, és nem tudhatjuk hogy az adott illető is ilyen-e, vagy szimplán nem akar kapcsolatot. Arra akarok kilyukadni, hogy végtelenül érzéketlen dolog számon kérni valakit, hogy miért nincs már párja.
2023. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen életkorban sem ciki.
2023. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mintha olyan egyszerű lenne párt találni, aki illik is az emberhez. Mert sokkal jobb 30 évesen gyerekestül egyedül maradni... Nyílván sajnos már nehezebb párt találni 30 évesen, de elkésve semmiről sem vagy. Amúgy én inkább vagyok egyedül, mint mégegyszer esélyt adjak valakinek, hogy "hátha". Sosem sült el jól, úgyhogy mostmár nem adok lejjebb az elvárásaimnak. 31N szintén egyedülálló

Mellesleg az ilyen károgókat le kell sz.rni. Mondani könnyű, meg aki talál párt el sem tudja képzelni, hogy nem mindenkinek egyszerű...

2023. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Konnyen mondja,mert nem neki kell meghozni a dontest,egyutt elni majd kesobb valakivel es valallni a kotottsegeket. Mas eletebe mindig konyebb beleszolni,de amikor ott a dontes akkor meg hümmögés van.


Az jutott eszembe mikor anyosomek folyton azt nyomták egyfolytaba minden talalkozo,minden beszelgetes soran,hogy mikor lesz gyerek.

Miert is lenne kötelezo? Persze nem nekik kellene felkelni reggel meg ejszaka, meg duplamuszakot valallni,mert az egyik fél keresete "kiesik".

Konnyu mas eletebe beleszolni. Bocsi,kicsit elkalandoztam.

2023. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami baromira nincs rendben a saját (párkapcsolati) életében ennek a rokonnak és azzal próbálja leplezni, hogy téged cseszeget.

Nagyon türelmes vagy, én már az elsőnél elküldtem volna a francba, hogy nem kértem a segítségét 30 éves felnőtt nőként, majd ha ismerkedni akarok, azt megoldom magamnak.

2023. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bigott valaki lehet, aki a társadalmi elvárások alapján éli életét.

Én már az első ilyenkor elküldtem volna a fenébe.

Nincs joga senkinek beleszólni más életébe, nem tudjuk mi zajlik zárt ajtók mögött. Lehet, hogy tegnap szakítottam és az ilyen szekálás rosszulesik. Vagy másik példa, aki tegnap vetélt el, egy 'mikor lesz már gyerek' kérdés tőr a szívébe.


Ezeket leszámítva is, aki nem akar kapcsolatot vagy házasságot, semmi baj, amíg nem szeg törvényt, felőlem bárki úgy él, ahogy akar.

2023. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Miféle rokon ez? Ne találkozz vele
2023. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Inkább az a ciki, hogy 30 évesen is más véleményére adsz és nem úgy éled az életed, ahogy neked jó.
2023. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!