Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, amúgy reálisa...

Zoltan01balogh kérdése:

Miért érzem azt, amúgy reálisan, hogy nem vagyok elég sikeres. Sem anyagilag, sem párkapcsolatban,sem szakmailag és az ismerkedés területén sem?

Figyelt kérdés

Pedig rengeteg képességem a helyén van, de valami biztosan hiányzik, mert 25 év munkával se jutottam sehova.

A házasságom döglődik, mert felemészti mindkettőnk életét a munka. Rengeteg szakmunkát megtanultam, kitartó vagyok, kreatív. Autodidakta módon megtanultam szakmai szintre főzni, hegeszteni, betonozni, kerítést építeni, könnyűszerkezetet ácsolni,festeni, glettelni, burkolni.Nyilván egyikben sem lehetek vérprofi. Iszonyatos óraszámokat (300-350) dolgozok és már elmúltam 42.


Kedves, megértő, jól informált, elfogadó vagyok...valami még se klappol.

Semmit se tudok eladni, bármit meghirdetek rajtam marad, hiába jó állapotú, jól szerkesztett a hirdetés, árában nem kell senkinek, csak mélyen áron alul. Képes vagyok olyan vállalkozásokba belebukni, amit más 5x rosszabbul csinál, 2x olyan silány termékekkel, drágábban, hozzám még se jött senki, a senkit úgy érsd, hogy SENKI, tehát nem rossz tapasztalatok alapján.



2023. júl. 6. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

"A házasságom döglődik, mert felemészti mindkettőnk életét a munka...Iszonyatos óraszámokat (300-350) dolgozok"

Foglalkozzatok inkább többet egymással, és dolgozzatok sokkal kevesebbet. Miért kell annyit dolgozni?

2023. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"valami biztosan hiányzik"


Ezekre tudok tippelni:

- jó kapcsolati háló, akik jól fizető melókhoz juttatnak

- nem vagy jó kufár, nem vagy elég kétszínű


Akik termékeket vagy munkájukat adják el hatékonyan, azok sokszor alattomos trükköket vetnek be, lehet nem is tudatosan, hanem mert már kezdetekkor ezt látták a környezetükben.

Vagy csak simán elég öntelltek ahoz, hogy meggyőzőek legyenek.

A megrendelő sokszor nem ért mélységében a munkafolyamatokhoz, ezért csak a "csomagolást" nézi.

2023. júl. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szakmai fejlődésedre is eléggé illik, amit a párkapcsolatodról írtál, hogy eléggé elaprózott. Sok mindenhez értesz felületesen, de talán semmiben nem vagy elég jó ahhoz, hogy vidd is benne valamire. A rengeteg munkával nem jutsz semmire, közben meg rá megy az életed és a házasságod is.


Lehet, hogy le kéne lassítani, megkeresni a fókusz pontokat. Egyes dolgokban elmélyülni és megkeresni, hogy azzal a kevesebb dologgal hogyan tudsz nagyobb eredményeket elérni. Kevesebbet, de eredményesebben dolgozni. Az eddiginél talán több időt, de mindenképp minőségibb módon együtt tölteni a pároddal. Egy kapcsolatot nem az visel meg igazán, ha keveset vagytok együtt, hanem az, ha az sem minőségi, értékes közös idő.

2023. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van bátorságod és elszántságod váltani, hogy ne másnak dolgozz, hanem magadnak, akkor szerintem rövid időn belül nagyon sikeres lehetsz.
2023. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!