Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki hozzám hasonlóan gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok incel. Nem vagyok szexuálisan frusztrált. Voltak barátnőim, jelenleg is lehetne, akarnám.


De a szexuális vonzalmat leszámítva igazán undorodom tőlük.


Borzasztóan kellemetlen lények. Ha orvosilag ki tudnánk iktatni a nemi vágyat, nem is lenne szükség rájuk.



2023. júl. 8. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Mivel a dolog irracionális, emögött mindig valamilyen rossz tapasztalat van, amit az ember általánosít az egész csoportra. A nőket úgy általában utálni semmi értelme, mert épp olyan sokfélék, mint a férfiak. Vannak köztük aljas, ármánykodó, rosszindulatú emberek meg tündéri, jólelkű teremtések is. Lehet tipizálni női és férfi tulajdonságokat, de hogy ezek szükségszerűen és azonosan jelennének meg mindenkiben, az ostobaság.


És ehhez tényleg nem kell incelnek lenni, elég néhány kellemetlen élmény, illetve ezek elhibázott értelmezése. A férfiak egy része ezt idővel kinövi, a másik részükből pedig elviselhetetlen vagy megkeseredett alak lesz.

2023. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs
2023. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a saját szexuális vágyad által okozott megkötözöttségedtől undorodsz. Ha megtanulsz uralkodni rajta, akkor ez el fog múlni.
2023. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

oszt mi van a tevepata-nyalással! he? az egyik legnagyobb élvezet bebújni a málnásba, és rendesen kinyalni a mézesbödönt...ha utálod a nőket, akkor te az életre is alkalmatlan vagy..ez gyógyíthatalan...kérdezd anyádat, meddig lógtál a csecsén?..mit tett a család, hogy így érezz?


Fura történet, nem evolúciós hiba.

2023. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlölni nem gyűlölőm őket, Isten ments.

Inkább azt mondanám, hogy egy picit paprikás a hangulatom velűk kapcsolatban.

Egyszerűen nem lehet velük ismerkedni. Középkorúakkal szinte lehetetlen kisérlet.

Nekem az a meglátásom, hogy nagyon nehéz lett most manapság egy normális gondolkodású nővel megismerkedni.

Olyan, mintha ők jól ellennének egyedül is.

Csak remélni tudom, hogy ez nemn igaz, a gyakorlat sajnos nem ezt mutatja.

57F.

2023. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Senior Séf ***** válasza:
53%

A szülőanyáddal is megosztottad már ezt a gondolatot?

Hogy a kérdésre válaszoljak, tény és való, hogy férfiésszel sokszor nehezen, vagy nem is követhető a gondolatmenetük. De ettől nem kellene gyűlölni őket. Én inkább hálás vagyok nekik, amiért széppé tették az elmúlt 64 évemet.

2023. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én meg nőként nem úgy gondolkodom, ahogy az átlag(?) nő.

Ha gyülölném a nőket, akkor magamat is gyülölnöm kellene, mert hát annak születtem. Az, hogy nem úgy élek, sőt kb. menekülök attól, hogy belenyomjanak kötelezően a nemi szerepbe, az más kérdés.


"És ehhez tényleg nem kell incelnek lenni, elég néhány kellemetlen élmény, illetve ezek elhibázott értelmezése. "

Ezt írja az egyik válaszoló. Valóban elég, mert nekem is van egy ilyenem.

Ha meglátok egy párt, az jön le egyből nekem, hogy számukra csak két ember létezik a világon, a többi nyugodtan elpusztulhat, le van tojva. Ez pedig annak köszönhető, hogy nekem volt egy barátom, akinek lett egy párkapcsolata és azóta akár fel is fordulhatok felőle, legalábbis ezt érzem.

2023. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
48%

5#

"Nekem az a meglátásom, hogy nagyon nehéz lett most manapság egy normális gondolkodású nővel megismerkedni."


Ezt gondolom én is, csak én a férfiakról! Mondjuk ettől én még nem utálom őket mint a Kérdező a nőket

2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8.

Ez teljesen igaz.

A nők a normálisabb kivitelű férfiakat keresik, a férfiak meg a nőies normális nőket.


Pedig van ám mindkettőből bőven. Csak valahogy nehéz az összetalálkozás.

2023. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

9#

Bizony nehéz, és ha hiszed, ha nem, egyre nehezebb lesz az "összetalálkozás"

50/N

2023. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!