Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves lány vagyok.Lenne egy...

16 éves lány vagyok.Lenne egy kis gondom.Van egy pár lány osztálytársam aki ok nélkül utál.Miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés
Sohe nem ártottam nekik.Nincs feltünő,érdekes stílusom,szolidan öltözködöm.Fiú osztálytársaimmal beszélgettem erről ők aztmondták hogy ők se értik hisz nagyon kedves,jószívű lány vagyok barátnőimnek ugyanez a véleménye.Nyáron szakítottam a barátommal tehát pasi se zavarhatja őket.Nem vagyok gazdag.Egyik fiú haverom megemlitette hogy talán irigyek rám.Talán ezért utálnak?
2008. dec. 31. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.A leírásod alapján szerintem is irigyek Rád. Biztos szebbnek látnak,vagy az is lehet,hogy mert Neked vannak fiú barátaid akikkel jót tudsz beszélgetni,nevetni. Lehet,hogy ez is "böki a csőrüket". De ha azok a lányok annyira nem fontosak Neked,akkor hagyd őket,ne is törődj velük,hogy ki utál közülük,ki nem. Neked megvan a saját baráti köröd! :) És ez még a szerencse!:)


Szép napot! :)

2008. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.Apával beszéltem erről ő is azt mondta azért mert szép és ráadásul kedves is és ez irigységet szül.Mondjuk én nem látom magam olyan szépnek.De elég sokan szeretnének velem járni ezért lehet benne valami.

Csak olyan rosszul esik mert én kedves vagyok hozzájuk és ők ezt nem viszonozzák.:(

2008. dec. 31. 10:47
 3/11 A kérdező kommentje:
boccs * szép és ráadásul kedves is vagyok
2008. dec. 31. 10:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És még szerény is :D Ne törődj velük.
2008. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen csak unszimpatikus vagy számukra és kész. Én barátnőmmel is így van a fél osztály, soha semmi rosszat nem tett senki ellen, de hát valakit kell utálni...

Ne foglalkozz velük, ha viszont nagyon zavar, akkor rendezd le őket. Olyankor aztán legyél erélyes.

2008. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ugyanolyan mint ők. Fiatalon ez bevett szokás, szinte divat, hogy ha nem olyan valaki mint mások, akkor azt utálni kell. Ha megismernének jobban, lehet, hogy másképp gondolkodnának, de mivel rajtad pl kék pulcsi van, rajtuk meg zöld, ezért még esélyt sem adnak neki. Neked megvannak a barátaid, és tök jól elvagy velük. Féltékenyek, irigyek is lehetnek rád, mivel beszélgetsz fiúkkal, kedves vagy és jószívű. Ők meg lehet, hogy olyan nyuszik, hogy beszélgetni sem mernek velük. És a szemükben ezért rossz vagy. Amennyire tudod, kerüld őket, és ne foglalkozz velük. Majd rájönnek mennyire buták.
2008. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szia...

szerintem igaza van annak a barátodnak...lehet irigyek rád...mert sok barátod van vagy mert jóba vagy a fiukkal...

2008. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek egymással. Ne foglalkozz velük. Irigyek és kész. Engem is utált egy srác gimiben, pedig kb 2 szót ha váltottunk egymással a 4 év alatt:D Mindig mondogalódott a hátam mögött. Nem értettem mi a baja, de nem is érdekelt annyira, hogy energiát pazaroljak rá, nem ér annyit sem:)
2008. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ilyen kis divatringyók akiknek annyira értéktelen az életük, hogy egyetlen elfoglaltságuk, hogy másokkal görények legyenek...egyszerűen ennyi az életük értelme: divatosnak lenni, másokat megalázni.. és itt be is fejeződik...
2009. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
sztem is ! en fiu vok tortént egyszer velem is ilyen !sokat szoktál logni fiukal ezé irigyek.szerintem:D
2009. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!