Mi ez az érzés??

Figyelt kérdés
Hali. Mindig,miután megnézek egy romantikus filmet,rámtör egy olyan érzés,hogy szerelmes akarok lenni( nem vagyok az senkibe,kapcsolatom se volt soha.) Ez mitől lehet? Mással is volt már így? Lány vagyok.

2023. júl. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
mert az embereknek vannak érzelmeik amit sokminden kitud váltani
2023. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ennyire hat rád a film, mert beleéled magad.
2023. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? És volt már barátod? Ha volt akkor mikor szakítottatok? Más fajta gilmeket is szoktál nézni? Amúgy igen velem is ez van néha. Elég érzékeny vagyok. És kíváncsi.
2023. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14L vagyok,és eddig még nem volt barátom,de tetszett már egy srác,de nem voltam szerelmes belé.

Szoktam akciófilmeket is nézni,ahol azért nincs romantika:D

2023. júl. 18. 22:31
 5/7 anonim válasza:
Ez teljesen normális. A legtöbb lány mjndig ilyet érez a romantikus filmek után. Pszichológusnak készülök szóval ha még van bármi kérdésed nyugodtan. Lehet privátba is. Én vagyok a 3. Válaszoló
2023. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ❤️✨
2023. júl. 18. 22:54
 7/7 anonim válasza:
0%
3#-as de kamu 😅😅😅😅
2023. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!