Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek érzéseim?...

Miért nincsenek érzéseim? Ezen tudok változtatni?

Figyelt kérdés

4-5 éve kezdődött az egész. azt vettem észre, hogy nem érzek semmit.. se boldogságot, se szeretetet, se szomorúságot nincs lelkiismeretfurdalásom sem.. rengeteg barátnőm volt.. mindegyikkel érzések nélkül voltam (volt hogy az 1 ik jött a másik ment) fa pofával le hazudom a csillagokat az égről, nem tudom értékelni azokat a dolgokat, amiket kapok csak egy erőltetett gyenge mosoly és ennyi.. nem érzem magam rosszul ezek miatt.. csak érdekel, hogy ez miért lehetet? Eléggé elcseszett gyerekkorom volt (apám sokat szeszelt, ezzel talán sokat segítek) ki alakult volna egy pszichopatizmus esetleg?

Köszönöm a válaszaitokat!!



23/F



2023. júl. 26. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopátiához még hozzátartozik pár jellemző, de érdemes lenne elbeszélgetned egy pszichológussal esetleg pszichiáterrel, mert te is látod, hogy ott nincs minden rendben, és ez nem fog csak úgy megoldódni.
2023. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!

Nálam is ez a helyzet, csak engem az iskolai/gimis élet viselt meg nagyon, meg talán az, hogy mindíg egyedül kellett megoldanom mindent, mert mindenki többre tartott, mint amit tudtam volna nyújtani, már 1. osztályos korom óta.

Én még kapcsolatba sem mertem ez miatt kezdeni, mert nem akarok senkivel szórakozni sem kihasználni.

23/L

2023. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Most is vannak érzéseid. Hiányérzeted van.

Előfordul, hogy kiégettnek érzi magát az ember.

Kikapcsolódás, pihenés.

2023. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!