Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy félek a...

Miért van az, hogy félek a hosszútávtól?

Figyelt kérdés

Minden téren.

Munkában a leghosszabb ideig 1 és 2 éves munkaviszonyaim voltak (de a 2. is határozott ideig tartott) Volt ahol napi bejelentéssel dolgoztam le 2 hónapot, de fel akartak venni erre otthagytam.

Párkapcsolat szintén, egyéjszakás oké. De mikor komolyodna a dolog lelépek. Pedig semmi nem változna egyébként.

Anyámmal lakok, volt amikor költözhettem volna mikor sokkal jobban álltam anyagilag, de akkor meg az volt benne hogy oké ha költözök valahova akkor onnan már nincs visszaút.

És ez a nincs visszaút a lényeg, mert ahogy döntök egy adott dolog mellett. Akkor a létező több száz, több ezer lehetőséget elbukom.

Ahogy telik az idő egyre rosszabbak a lehetőségek, egyre több ajtó van zárva előttem, mert mondjuk 20 évesen szinte minden nyitott volt még minden téren.


30 F



2023. aug. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz, hogy kiderítsétek, mért nem mersz elköteleződni. Lehet, hogy önbizalomhiány, azt hiszed, nem vagy elég jó, és inkább te dobbantasz, mint hogy téged dobjanak.
2023. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"ez a nincs visszaút a lényeg, mert ahogy döntök egy adott dolog mellett. Akkor a létező több száz, több ezer lehetőséget elbukom."

Ez így igaz.

És néha jól döntünk, néha rosszul. De mindig csak úgy, ahogy akkor éppen a legjobbnak látjuk.

Többet nem tehetünk.

2023. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!