Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is kikészül ettől?

Más is kikészül ettől?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az lenne, hogy ha azt látom, hogy egy állatot kínoznak én szó szerint kikészülök. Ilyenkor elkezdek sírni és egy ideig nem is lesz jókedvem.


De nehogy azt higgyétek, hogy én ilyen videókat nézegetek...

Csak pl előfordul, hogy véletlen rátalálok. De nem is ez a lényeg hanem a kérdés.


2010. okt. 15. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én csak azt érzem, hogy ha ott lettem volna, akkor én is megkínoztam volna.
2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az állatot?
2010. okt. 15. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az olyannak kitaposnám a belét.

Ennyi

2010. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer körlevelet kaptam, az állatkínzások ellen, hogy írjam oda a nevemet. És mellékeltek hozzá egy videót.

Rákattintottam, mert azt hittem, nem mutatják úgy a videóba...

Amint rákattintottam bejött a videó...Inkább le se írom mi volt rajta. De szörnyű volt. Már könnyeztem is. Gyorsan kikapcsoltam, de oda se mertem nézni.

Én az állatokat nagyon imádom. Nem tudom megérteni azokat az embereket(márhalehet őket embereknek nevezni.),akik állatokat kínoznak.

2010. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is egy ilyen körlevélben láttam. Tényleg szörnyű volt.
2010. okt. 15. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kikészülök attól hogy valaki vagy valakik szabályosan szórakozásból megkínoznak egy állatot. Én is szeretem nagyon az állatokat, de felfoghatatlan számomra hogy ez egyeseknek miért okoz annyira örömet, én sosem lennék képes rá.


Mellesleg, én ugyan azt csinálnám a kínzóval mint ő az állattal, aztán ha így sem döbbenne rá hogy mit tett akkor jönne a nagyobb büntetés.

Személy szerint én a legszívesebben tőből levágnám annak az illetőnek a kezét aki durván kínoz valamilyen állatok és még élvezi is. Botrányos.....

2010. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én meg a fszánál akasztanám fel.

De komolyan.

2010. okt. 15. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
És ha nőnemű az illető?...
2010. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Arra még nem gondoltam..

Akkor nyaknál.

2010. okt. 16. 13:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a mellénél fogva kell,nem tudtátok? :D

Én nem készülök ki,mert erős idegzetű és gyomrú vagyok.Természetesen lenézem az állatkínzókat.

18/L

2010. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!