Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Néha úgy veszem észre, hogy az életem egy körforgás valahol mindig ugyan oda jutok ahol voltam és mintha közbe változtatni kéne dolgokon. Valahogy észre veszem de mégse valamikor inkább érzem a dolgot.

Mi az amit nem veszek észre



2023. aug. 23. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Te életed, mi nem látunk bele.


Alapon pedig legtöbb élőlény saját ördögi körében van, a kérdés az: változtat-e?

2023. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ui.: hogy mit, azt szintén neki kell látnia, nem másnak.


Egyén függő.

2023. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De velem az a helyzet , hogy sokszor nem is látom nem látok dolgokat amit lehet mások látnak én rajtam vagy bárhol máshol én egyszerűen valahogy mintha nem vennék észre valamit amit észre kéne.
2023. aug. 25. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Mintha nagyon halványan valamiket látnék de az se biztos néha azt sem tudom , hogy milyen ember vagyok viszont néha azt is veszem észre magamon mintha kissé más lennék mint az átlag mintha egyszerűen beletudnék látni más emberek érzés és vagy lelki világába csak nagyon halvány bennem ez a képesség. És néha nem tudom , hogy milyen ember vagyok vagy ki vagyok én milyen fajta , típusú ember. Mintha néha olyan dolgokra lennél képes amikre mások nem vagy csak én nem tudok róla.
2023. aug. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!