Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen? Valamiért...

Miért lettem ilyen? Valamiért megváltoztam de nem tudom az okát!

Figyelt kérdés
Eddig mindig mentem suli diszkóba farsangon meg fordított napon(a fordított nap csak egyes sulikba van) vagyis 5.-ben meg 6.-ban.Most hetedikes vagyok és ebben az évben nem volt hangulatom a diszkóhoz a két alkalomból egyszer se.Miért lehet ez?Miért ávltoztam igy meg?
2009. máj. 15. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És ez neked baj????Lehet hogy csak nem volt kedved...

én is hetedikes vagyok én csak 5.-be mentem el a suli discoba de már akkor is elég gáznak találtam...

2009. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is van Suli Buli, meg Fordított nap. Én is 7.-es vagyok és nekem sem volt ebben az évben kedvem menni az ilyen izékre...de nem tudom az okát.
2009. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalkoromban azt gondoltam majd ha felnőtt leszek azt csinálok aamit akarok és egésznap bulizok meg minden.

Felnőttem és nincs hozzá kedvem de még 10 évvel fiatalabb barátaimnak sőt a 18 éves lányomnak és barátainak sem.

Szóval csak örülj neki .

2009. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én szeretek bulizni csak ez a diszkó....
2009. máj. 15. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

keress olyan helyet ahol jól érzed magad jó a hangulat

passzol az igényedhez

2009. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel ráadásul a tesóm csinálta őket... Nemtom, egyszerűen semmi kedvem ott, meg miaf*szt táncoljak ha nemis tudok :D
2009. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D mindegyiket felpontozom!;)
2009. máj. 16. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 7.-es vagyok, néha-néha elmegyek a Suli-Bulira. Jó kikapcsolódás, leülünk egy csendesebb sarokba és dumálunk, vagy hülyéskedünk, de ezt buli nélkül is megtehetjük szóval :D Nincs ezzel semmi gond, lesz majd olyan program, amit élvezni fogsz.
2009. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én már 5.ödikes koromba mentem ell elöször 20 percig voltam azt elhuztam ,forditotnap hmm jo ahotz ohgy neirujnk felméröt..XD


de sztem nagyon gáz az öszes ien sulis... :)

( 7edikies fiu)

2010. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!