Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a viszony egó és valóság...

Mi a viszony egó és valóság között?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szia, érdekelne ez a kerek tanítás, kérlek írd le a pontos címét, szerzőjét, hol tudom megszerezni?
2010. okt. 19. 23:33
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.


Idebiggyesztem ezt a dolgot, ami egy könyv igazából. Elég mély irodalom, szóval megköveteli a türelmet és figyelmet az olvasása. Ha esetleg nehezen megy az értelmezése valamelyik résznél, csak szólj bátran és segítek, de szerintem nem lesz gondod vele. egyetlen valami számít azért, próbáld meg úgy olvasni, hogy kizárod egy kis időre azt, amit eddig tanultál bárhol is...persze fogsz találkozni ismerős dolgokkal, de ez utolsót csak azért mondom, mert megzavarhat a megfelelő értelmezésben. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!