Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt érzem hogy most ilyen...

Azt érzem hogy most ilyen vagyok olyan hogy sikertelen az emberi életemben annak ez a szülői elkényeztetés az oka jól érzem!?

Figyelt kérdés
Azért voltam kipécézve, hogy nulla hülye vagyok és egyéb egyebek.

2023. okt. 1. 00:03
 1/10 A kérdező kommentje:

Meghogy nem tudtam fizikailag és verbálisan szóban megvédeni magamat

Engem így úgy látszik nem nevelt meg egy valaki senki sem inkább csak bántottak és támadtak még a bátyám is megvert nem is egyszer.

De igazán nevelni engemet engem senkisem nevelt!!!

2023. okt. 1. 00:05
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy pofontól és egy nagy rám kiabálástól is el bőgőm sírom zokogom magamat magam.

Azt sem tudom, hogy mi a normális rendes emberi viselkedés csak félelemből nem mertem kinyilvánítani a véleményemet ha megtettem amikor még kicsi voltam ott a bölcsődében és a lakás óvodában is felrúgtak majdhogynem szétbaszták a fejemet jócskán jóformán!!!

Később is még később meg sem mertem mukkani nemhogy még visszaszólni itthon meg hisztizek az is addig tart még apám vagy leginkább a bátyá meg nem ver!!!

2023. okt. 1. 00:17
 3/10 A kérdező kommentje:
bátyámat akartam és szerettem volna írni.
2023. okt. 1. 00:18
 4/10 A kérdező kommentje:

De bezzeg kényeskedni nyűgösnek és hisztérikusnak lenni azt még mindig tudok.

34 éves leszek.

És fiú nemű emberke vagyok.

2023. okt. 1. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed. Te milyen élőlény vagy amúgy? 🤐
2023. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ember:-)
2023. okt. 1. 00:56
 7/10 anonim válasza:
97%
Sajnos az írásodból azt hittem egy tini lány vagy..menj el psichológushoz !
2023. okt. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
95%

Ha vertek és nem mondhattad el mit szeretnél, akkor nem az elkényeztetés, hanem a bántalmazás miatt érzed azt, hogy nem mersz kiállni magadért.


Először is érdemes elköltözni otthonról, ha még nem tetted.

Másodszor elég rossz lapokat kaptál ezek szerint, de volt lehetőséged (16 éved) korrigálni ezeket, tehát nem csak a szüleid hibája.

Harmadszor, ahogy előttem mondták, menj el terápiára és csináld végig, ha már eddig ez nem történt meg.

2023. okt. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%

Küzdősport +konditerem

Vàlassz ki egy neked szimpatikus küzdősportot box, birkózás vagy cselgáncs.

Ès menj le konditerembe is.

1 év alatt nagyon sokat fogsz változni erőben meg mentàlisan is.

2023. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos ami kiskorodban volt de 34 évesen semmi mentséged nincs arra ahogy most viselkedsz! Teljesen felnőtt vagy és nem kéne másokra kenned már a dolgokat mert ez a te felelősséged.
2023. okt. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!