Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mihez kezdjek? Lent leírom

Most mihez kezdjek? Lent leírom

Figyelt kérdés
Egy almom van, 9 eves korom ota, most vagyok vegzos. Kardiologus szeretnek lenni. De nem megy a kemia, hiaba probalom megerteni a szamolast, nem megy. Volt mar tobb magantanarom is. Nagyon bant hogy ez az egyetlen almom de nem megy, minden nap rossz a tudat hogy nem megy. Aprankent kezdem feladni, de nem tudom elkepzelni magam CSAK is orvosnak. Mihez kezdjek?

2023. okt. 5. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Emelt fizikával is felvételizhetsz egyetemre, nem muszáj a kémia, később lesz nagyon fontos.
2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Kettes kémiatudással ne akarj diagnózist felállítani es kezelni, ha kérhető.

Ha nem megy, akkor ne erőltesd. A biokémia még keményebb.

2023. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Ja!

Nem megy a fizika, meg a matek, ha megfeszülök sem, de én matek-fizika tanár akarok lenni.


Kétbalkezes vagyok, de grafikus akarok lenni.


Semmi hallásom, fahangom van, de 6 éves korom óta operaénekes akarok lenni.


Úszni nem tudok, de olimpiai bajnokságról álmodom.

Lehet folytatni.

2023. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez olyan, mintha énekes szeretnél lenni, de nincs hangod kb.

Gyerekkorban minden olyan szép, gondtalan évek. Aztán ahogy elkezdünk felnőni, egyre távolabb kerülünk az álmoktól. Megnézzük a szomorú valóságot. Ápoló meg lehetsz. De orvos sajnos nem. Nem kell erőltetni. Arra kene koncentrálni, ami megy,azt kellene erősíteni ami az erossegged. Fogadd el h sosem leszel orvos. Ez van kesz. Így jartal. Vannak tőled okosabbak

2023. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a kémia amit gimiben tanultok nagyon nagyon alapok. Az igazi kémia nagyon messze áll tőle. 😀

Ha itt ez az egyszerű alap dolog nem megy, egy biokémiánál szerinted mi lesz? 😃

Meg fogsz bukni és nem lesz sikerélmény és és orvos sem leszel és feleslegesen kezdtel bele!

2023. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

Nekem sem ment a kémia,bár én nem akartam orvos lenni,de oda is kellett volna ahová mentem volna,ha okosabb vagyok.

Elengetdem az álmom...és boldogtalan felnőtt lettem.


De te talán még lehetsz boldog addfel!

2023. okt. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Leventének az álma az volt, hogy sportban feltörjön, ám végül milliárdos lett és nem cserélné el az életét.


Biztos lesz más út, amit járhatsz és előnyös, csak észre kell venned.

2023. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kémia alapjait sem tudod megérteni, akkor hogyan tudnál azzal foglalkozni egyetemi szinten? Gondolod, hogy amit ott tanítanak az nem az alapokra épül?
2023. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biológiát tanulok az egyetemen...Nem sok olyan eset van amikor arra kényszerülök, hogy ne azt írjam, hogy küzd az álmaidért...de egy tanácsot tudok adni a kémia megértéséhez: a tudás egymásra épül...tehát, ha valamit nem értesz lehet sokkal visszább kell menned az anyagban, és onnan elkezdeni megint a tanulását. A mások, hogy a számolásnál csinálj meg minden feladat típusból egyet, amit aztán begyakorolsz, megértesz és megpróbálod más értékekkel kiszákolni azt.
2023. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Természtesen azért az alapok megvannak. Konkrétan a tantárgyi elméleti tudással nincs problémám, megtanulom.

A számolással vagyok elegedve.

Egyébként köszi a sok támogatást, olyan cukik vagytok! Adjam fel… stb

2023. okt. 11. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!