Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom magam sehol...

Miért nem tudom magam sehol jól érezni?

Figyelt kérdés
A korosztályom többsége bulizik, én meg nem csinálok sose semmit csak itthon vagyok. Én valahogy irtózom a buliktól mert mindig a nagy menő srácok jutnak eszembe róla, meg a tuc tuc zene meg kábítószer meg ilyenek. Én miért nem tudok bulizni meg jól érezni magam sehol? Aztán meg panaszkodom hogy nincsenek barátaim... Amúgy még nem voltam 1x sem buliban pont a leírtak miatt... 17/f
2010. okt. 18. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanolyan vagyok mint te
2010. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert neked más szórakozás jelenti ,a kikapcsolódást és a bulit. Csupán rá kell találnod.

Én sem szeretem a disco zenéket. 23 évesen, egy tranztánc majd késöbb két beszélgetés után értettem meg miért szeretik olyan sokan.

Viszont imádok túrázni.

Amúgy menj el ilyen helyekre néhányszor és légy nyitott! Semmit se veszíthetsz, csak nyersz. Tapasztalatot. Ja, meg lerombolhatod az előitéleteidet. Mert azok alapján amit írtál, most úgy állsz ezzel a témával mint az az ember aki még megse kóstolta az ismeretlen ételt, de már nem szereti.

2010. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!