Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magam jól érezni...

Nem tudom magam jól érezni egy társaságban de miért?

Figyelt kérdés
nem tudom úgy érzem hogy tárrsaságban kicsit feszült vagyok és az osztáyltársaimmal akikaet 5 éve ismerek a fiúk mellettük sem tudok úgy viccelődni pedig nem tetszenek.. hogy tudnék ezen változtatni ?
2009. nov. 15. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
csak lazulj el...poénkodj nevess..:)
2009. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám:(az a fura, hogy pl. msn-en csak úgy jönnek a viccek és tök jól eldumcsizok bárkivel, de a való életben nem sikerül...mindig leblokkolok...legfőképpen nálam nagy társaságban jelent gondot...énis kiváncsi lennék rá, hogyan lehet ezen változtatni:)talán úgy ha azokra, akikkel vagy úgy tekintesz, mintha puszibarátok lennétek....:)
2009. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tényleg ez jó ötlet!! csak az a baj hogy próbálok megszólalni meg ellazuln imeg minden de nem szívből :D nekem elöször megkell ismerkednem vele és csak útána meg vagy még talán akkor se!!!
2009. nov. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!