Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Párkapcsolatom van, de mégsem...

Párkapcsolatom van, de mégsem vagyok magammal elégedett. Mégis miért?

Figyelt kérdés
A barátom már el is jegyzett engem, de még nem élünk együtt, ennek anyagi akadályai is vannak. Hiába itt a gyűrű végre a kezemen, de mégsem vagyok magammal kibékülve, mert sosem tudtam felérni arra a szintre, mint mások.
2023. okt. 21. 12:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen értelemben nem tudtál felérni? Külső tekintetében vagy anyagilag? Vagy hogyan?
2023. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talan sz.r a kapcsolatod.honnan tudjuk
2023. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Már megint te?
2023. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
Mert értéktelennek tartod saját magad és a párod is kinyilvánítja.
2023. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A párom nem nyilvánítja ki, csak én érzem ezt így. Sok kudarc, és csalódás árt már az életem során. Semmilyen téren nem vagyok magammal elégedett, engem még pl. egy munkahelyen sem becsültek stb.
2023. okt. 21. 12:46
 6/11 anonim válasza:
100%
Mindig lesznek "mások", akiknek nem érsz fel a szintjére. Engedd el. A következő lépést nézd, azon az úton ami a tiéd.
2023. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert azokat becsülik meg akik aljasok nagypofajuk van mindenkit átvernek na azoknak meg becsicskul mindenki.
2023. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Más is ér csalódás csak feláll utána, mert erős vagy azzá válik. Neked kell talpra állni, más nem teheti meg helyetted!
2023. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mégsem vagyok magammal kibékülve, mert sosem tudtam felérni arra a szintre, mint mások."

"engem még pl. egy munkahelyen sem becsültek"


Rossz helyen vagy. Változtass munkahelyet, és ne másokkal foglalkozz. Add a tőled telhető legjobbat, és várd el érte a lehető legjobbat.

Ne maradj ott, ahol nem becsülnek meg.

2023. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha én folyton azt nézném, mit NEM értem el az életben, azzal önmagamat húznám vissza. 20as éveim elején volt egy ilyen időszakom, majd ahogy érettebbé váltam, már nem érdekelt, ki mit gondol rólam. Apám szerint a munkaerőpiacon semmit sem "érek", erre rácáfoltam azzal, hogy igenis dolgoztam olyan helyeken, ahol megbecsültek, így kellő motivációt is éreztem a munkavégzéshez. A saját magam által kijelölt utamon jól haladok, csakis ez számít. Vannak céljaim, terveim, és ez a lényeg. Részecskefizikus, vagy orvos soha nem lesz belőlem, de ez nem baj! Kihozom a maximumot magamból, élek a kínálkozó lehetőségekkel. 32 éves vagyok, és még csak most csinálom a jogsit. Rengeteg velem egykorú lány már rég vezet, na és? Számomra akkor is bagy sikert jelent, mikor végre megkapom az engedélyt.


Soha ne hasonlíthasd magadat másokhoz, mert azzal a saját életedet keseríted meg!

2023. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!