Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még olyan ember aki...

Van itt még olyan ember aki valamilyen oknál fogva jobban szerette a 90-es éveket és a 2000-es évek elejét, mint a jelent?

Figyelt kérdés
Úgyértem, persze nem volt 'jobb' a világ, meg nem etikai szempontból, hanem csak azt mondom, hogy az akkori mainstream kultúra meg az általános életvitel jobban illet hozzá? Az emberek is máshogy éltek viselkedtek akkoriban. Nem politikai értelemben mondom, hanem inkább spirutuális, kulturális és erkölcsi értelemben.

2023. okt. 24. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Van.

Megnyugodtál?

2023. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is! Ez a világ egy nagy xar
2023. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a '90-es évekre esett a 12-22 éves időszakom. Kis túlzással több minden történt velem ez alatt a 10 év alatt, mint azóta összesen. A zenék is jobbak voltak, a filmek is, és akkor még lehetett úgy focimeccset nézni, hogy nem voltak tele a csapatok fekákkal. Abban az időszakban arról álmodoztam, hogy majd kiköltözöm Németországba és kint is maradok. Ma már ez csak a rémálmaimban szerepel. 13 évesen jártam először Münchenben, ami akkor még egy csodavilág volt. Ma már tele van a város muszlimokkal, törökökkel és egyéb etnikumokkal.
2023. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A zene a 2000 évek elején kezdett szar lenni. Akkor voltam fiatal de nem volt laptopom, se mobilom, se rendes házam, se csajom, se egy rakás baró cuccom amim most van.


Talán visszamennék de csak mai fejjel és a most megszokott kényelemmel.


A világ nagyot változott és a fejedben csak a nosztalgia maradt meg. Ma rengeteg minden egyszerűbb és elérhetőbb mint akkor volt...

2023. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1# Nem voltam ideges, amikor ezt a kérdést kiírtam.
2023. okt. 28. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!