Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tesztek amikor lelkesen...

Mit tesztek amikor lelkesen beszéltek egy témáról amit nagyon szerettek és hirtelen rátok tör az az érzés hogy mi van ha idegesítőek/unalmasok vagytok?

Figyelt kérdés

nov. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy teszek,mintha nem venném észre hogy unalmas vagyok és röviden lezárom a történetet, vagy megkérdezem hogy nem untatom e őt/őket.
nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom olyankor a mondandó szavait, és közléseit viccesebbre, érdekesebbre és jobban érthetőbbre venni. Mert sokminden érdekes de érdekes dolgokról is lehet unalmasan beszélni. Ezért pl ha kijössz a részletezésből és pl összefoglalod a lényeget az már sokat tud segíteni.
nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyankor úgy látod/érzed, hogy nem érdekli azokat, akikhez beszélsz?
nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen lassan kivezetem a témát a beszélgetésből és leállok. Lehetőleg úgy, hogy ne üljön ki a pofámra semmiféle szégyen.
dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik barátomról, ismerősömről tudom mik miatt is lettünk barátok, ismik.


Önismeret fontos, mellette pedig a másik ember megismerése, felfedezése is.


Normál esetben sok közös pont van az adott kapcsolati formákban és így ezek által érzi az ember magát jól.


Tudom kit mik alapján választok, engem és a másik felet mik érdeklik stb.


Tudom kinél mik dominálnak témákban, filozófiában stb.


Pl varrásról olyan emberrel nem beszélek, akit az nem érdekel.

De pl hifis ismimmel felmerül a téma, mert valamelyest hozzá is fűződnek adott anyagok.


Szerelés és barkácsolásrólnem fogok barátnőmnek nagyon mesélni részletesen, max megmutatom mit készítettem.


Ha érdekli a részlet, úgyis belekérdez, ha nem, tovább lapozunk.

Pár dolog, ami tetszik neki úgyis kipróbálja.


Alapon nyitott és sokoldalú érdeklődésű kreatív személyekből áll a szűk baráti köröm és javarészt az ismeretségem is, mert számomra a hobbik, munkák azon részei érdekelnek amelyek összefüggenek a művészetekkel, alkotásokkal. Legyen az a fogtechnikustól az egyedi asztalosig, sírkőfaragókig bármi.


Szeretek tőlük tanulni és a beszedett tudást, információt, technikát, gyakorlatot stb-t kamatoztatni saját munkáimban.


Szűk környezetemben csak azokkal nem nagyon vagyok egy húron, akiket nem válogathat meg az ember pl szülők.


Ha úgy gondolod/látod, hogy untatod a másikat érdemes elgondolkodni magadon, majd pedig azon, hogy ismered-e a másikat s mennyi is a közös pontok száma köztetek.

dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!