Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jobb kívülállóként...

Miért jobb kívülállóként előadni a saját kérdést?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mikor leírja, hogy a lány ilyen és olyan a fiú meg, és a lány ezt és ezt gondolja, de a fiú sose... stb. Vagy az anya ilyen és olyan de a lány és akkor az anyja mindig de soha pedig szegény lány stb. És olyan szép részletesen leírja, hogy ez és ez van, csak épp úgy adja elő, mintha nem ő lenne. Ebbe most mi a jó? miért nem vállalják be, hogy ez a problémám? Gondolják, hogy akkor senki nem szólja meg őket, csak egyetértenek majd vagy mi?
2010. okt. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tom, pedig ez egy anonim oldal, simán leírhatná, hogy ő maga az, akiről szó van. Sztem ez olyan tipikus kamasz-szokás. :) Én jókat szoktam rajta mosolyogni.
2010. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam egyik haverja azt mondta erre a kérdésre, hogy azért csinálják ezt sokan, mert így nyugtassák meg egyesek a lelkiismeretüket, persze én bennem felmerült, hogy honnan tudod, hogy mégis ők írták a kérdéseket, én ezt nem merném leírni biztosra.
2010. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így a válaszolók sem tudják kinek a pártján kell állniuk, tárgyilagosabb választ kaphatnak.
2010. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy sokan mondjuk a hatodik oldalon kibökik, hogy jaj hét én vagyok a lány igen, vagy onnan, hogy mikor részletesen kifejti, hogy az egyik fél mikor mit gondol, meg mi mindent megtesz és milyen remek és juj és egy idő után lejön, hogy kifejezetten az egyik oldalról tud mindent és annak a pártján áll stb. Na azt hogy? Van olyan is, amelyikről nem süt ilyen, de rengeteg van, amiről rögtön le lehet vágni, hogy miről van szó. Meg sokan meg sem próbálják, hoyg az xy meg a rokonom, hanem "van egy lány aki, de a..."
2010. okt. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!