Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul érzem magam a korom...

Rosszul érzem magam a korom miatt?

Figyelt kérdés
34 éves bő vagyok. Nagyon rosszul érintett a szülinapom. Kicsi gyerekeim vannak, férjem. Próbálom magam jól tartani. De már nem az a jó nő néz vissza a tükörből mint pár éve. Öregasszonynak latom magam
nov. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Én 51 vagyok nagyobb gyerekkel. Képzeld el, ha ennyi leszel!


No para, aludd ki magad, vegyél egy forró fürdőt reggel, és elégedett leszel a látvánnyal.

nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor csupán egy szám, nem egy elmeállapot vagy ürügy egy bizonyos viselkedésre.


Cecelia Ahern



Nem a korod az oka, hogy a béka segge alatt van az önbizalmad.

nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld, mindenki öregszik... 34 évesen neked semmi okod panaszkodni. Leszel még 40, 50, stb.
nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy élsz, ismerek olyat, aki 30 évesen meghalt 3 kisgyerek mellett. Mit meg nem adna a családja, hogy még itt legyen. 🥺 34 évesen még nagyon is fiatal vagy, ha kétszer ennyi leszel, akkor sem lesz érdemes emiatt rosszul érezni magad.
nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 30 évesen jó nő voltál akkor 50 évesen is dugnivaló leszel...
jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!