Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az embereknél mit jelent?

Ez az embereknél mit jelent?

Figyelt kérdés

Hogyha pl X mondja Y-ra , hogy Y milyen meg , hogy miket csinál de közben X meg ugyan az amit vagy amiket mondott a másikról lényegében csak annyit tesz, hogy X valamit hisz magáról? Vagy sok mindent hisz magáról?

Meg hogyha pl valamit mondunk, hogy ez meg az lesz amit én mondok aztán közben mégsem vagy esetleg csak nem mindig van az amit mi mondunk hanem az is amit a másik mond?

Ez csak egy fajta szigor lehet? Ha valamit kimondunk aztán mégsem úgy van?

Vagy ha valaki valamit mond aztán mégsem teszi meg az meg azt jelenti , hogy csak mondja de úgysem úgy lesz?

Ez a halogatást jelenti? Vagy csak azt , hogy nem mindig tudjuk, hogy mikor mit beszélünk mert nem látjuk át rendesen tisztán a dolgokat?

Mit jelent amúgy az , hogy átlátni dolgokat?

Vagy csak , hogy nem mindig vagyunk biztosak magunkba?

Egy kis felvilágosítást kérnek ezekről a fajta dolgokról vagy bármi mást mert mintha kissé még olyan homályos lenne nekem ez a dolog rész magamban mintha nem teljesen érteném.

Meg mit jelent az , hogy valaki gyerekes és nem gyerekesen viselkedik? Azt , hogy mindig a másikra fogjuk a dolgokat és nem vállaljuk fel, hogy igen is én voltam?

Meg mit jelent konkrétan az érett viselkedés vagy hogy érettek vagy érettebbek vagyunk másoknál vagy másokhoz képest?

Köszönöm szépen



nov. 28. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz ezekről a dolgokról? Válaszolj minden egyes kérdésedre.

Az a te véleményed, a te utad.

nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!