Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem érek semmit?

Én miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Egy totál szerencsétlenség vagyok, aki örülhet annak, hogy most épp van valakije. Barátom is pont ezt mondja, ha összeveszünk, hogy örüljek, hogy olyan párom van, mint ő, mert másnak nem kellenék. Ami igaz is, hiszen igazán más férfinak sose kellettem úgy igazán, sokszor szakítottak velem.

A párom szerint én semmihez sem értek, és sokszor be is szólogat nekem.


dec. 5. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban élsz.
dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mert te nem hiszed el, hogy érsz bármit is és mert megalázod magad, hogy elviseled ezt a bánásmódot…
dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondatok amik esetén semmi kétség, hogy pszichológushoz kellene menned....

Bántalmazó kapcsolatban élsz, és bántalmazod saját magadat.

dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Sajnos olyan társadalomban élünk, hogy amíg saját magadat nem tartod semmire, addig mások sem fognak semmire tartani. Ezt jobb ha megjegyzed egy életre, hogy amíg azt látják rajtad, hogy gyenge vagy, sebezhető, és kihasználható, addig ezeket ki is fogják használni.

A párodat is te választottad magadnak.

dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Inkább az önértékeléseden kellene javítani. A párod bántalmazó.

Az hogy nehezen alakítasz ki kapcsolatot, meg szakítanak veled, sem feltélenül téged minősít. Nagyon értékes emberek is küszködnek ilyen gondokkal.

dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Pszichologus kene. Neked is.
dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

"Barátom is pont ezt mondja, ha összeveszünk, hogy örüljek, hogy olyan párom van, mint ő, mert másnak nem kellenék."

Hidd el, hogy egyedül is sokkal jobb életed lenne, mont egy ilyen bántalmazó kapcsolatban.

dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet a barátod, aki ilyet mond, így beszél veled?
dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Ezek nagyon durva sértések egy kapcsolatban és már feszegetik a megalázó bánásmód fogalmát. Amikor erre a pontra juttok el ott már nem lehet sok jóra számítani.


2. Ha a barátod vádjaiban van igazság akkor meg kell vizsgálni hogy min kéne változtatnod. Nem biztos hogy komoly baj van veled de ha nem csak bántani akar akkor erről komolyan beszélnetek kéne és őszintén is ami nagyon nehéz mert bántó lesz hallani azt amit ő gondol, akár igaza van akár nem.


3. Az önismereted nagyon nincs a helyén. Ha a vádak igazak és ezt nem tudod akkor azért, ha igazak és nem tudod miért akkor azért.


Ha gondolod írj! Talán lesz valami meglátásom a személyiségedet vagy a dolgaidat illetően. Már ha érdekel.

jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!