Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki hogyan szúrta el az életét?...

Ki hogyan szúrta el az életét? Mire jött rá közben?

Figyelt kérdés
dec. 29. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Elpazaroltam a 20-as éveim. Most már kb lehetetlen, hogy párra találjak, és egyre magányosabb vagyok.
dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Minek írsz ki kérdést, ha ittas vagy?
dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
2+ Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Ott csesztem el, hogy nem kértem meg a nagymamámat, hogy da költözhessek hozzá még általánosban. Totál más életem lett volna, ha külön lettem volna a "családomtól". De valószínűleg akkor is jobb életem lett volna sokszorosan, ha az apámnak ítéltek volna, és egy lánynevelőben nőtem volna fel. Így útólag. Hiába nincs diplomám, de messze magasan más pályákra lettem volna rendelve. Tegnap is kiderült, hogy abszolút tökéletes volt a diagnosztikám, tüdőembóliával kapcsolatban egy idős embernél-pedig nem vagyok orvos, és csak tippletem. Remélem sikerült megmenteni az illetőt.
dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*hogy hagy költözhessek
dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
84%
én is elcsesztem az életemet 37 éves nő vagyok nincs senkim barátaim sem
dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Én meg pont azzal csesztem el, hogy megnősültem és gyereket is csináltam, pedig nagyon magamnak való ember vagyok. Most már toszhatom, de már csak 8 év és a gyerek 18 lesz, és akkor elválok.
dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Én azzal hogy rossz gyerekkorból biztonságosnak tűnő tartós kapcsolatba rohantam, olyannal aki nem tudja igazán kimutatni hogy szeret, csak mondogatni. Több szempontból valóban biztonságos kapcsolat, ami azóta is tart, de igazából szeretethiány és társas magány számomra, hiába rendes ember. De egyelőre összeköt egy közös gyerek és az anyagiak. Csak mi egyszerűen nagyon mások vagyunk, amit régen nem vettem észre, annyira jó volt hogy végre valakinek számítok.

Beszélgetni se tudunk, intellektuálisan mások vagyunk, így max a mit főzzek jellegű témák vannak. És valahogy mellette úgy alakult hogy már barátaim sincsenek. Mégis mindig igyekeztem javítani,noha neki jó így, hogy vagyok neki és ennyi. Csak elmentek a 20-as éveim mire rájöttem a háttérben húzódó lelki okokra és arra hogy olyanhoz ragaszkodok, olyanért erőlködök az áhított családkép miatt, ami vele csak egy ábrándkép.

dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

baszta baszik ? Hova lett a trágárságszűrő? A habosg_cit is leírhatom?🤔

(Nem)


Van 1-2 dolog amit másképp csinálnék a mostani információk tudatában, de nem igazán bánok semmit, ami volt az elmúlt, változtatni nem lehet, legfeljebb azon, ami majd még jönni fog.🥂

dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
74%

Ahol csak tudtam! Úgy éltem, ahogy azt az életkorom megkívánta. Gyerekként játszottam, kamaszként feszegettem a határaimat, hülyeségeket csináltam, fiatalként csajoztam ezerrel, és csak a mának éltem. Nősültem, gyereket neveltem, boldogultam, ahogy tudtam. Most nyugger vagyok egy fillér megtakarítás nélkül. Megvan mindenem, házam, autóm, szerető feleségem, felnőtt csemetéim, szűkös,de állandó jövedelmem és időm a hobbijaimra.

Néha elgondolkodom, talán másképp kellett volna. De aztán mindig oda lyukadok ki, hogy ez egy küszködéssel teli, de boldog élet volt és nincs mit megbánnom.

dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
20-as, 30-as éveimben magyarországon dolgoztam 42 évesen jöttem ki külföldre, most is nagyon jó, de előbb kellett volna lépnem.
dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!