Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék minél többször...

Hogyan tudnék minél többször színházba menni?

Figyelt kérdés

Szoktam más darabokra is menni, de van egy színésznő akit nagyon nagyon szeretek, főleg vele szeretnék minél több időt tölteni mert nagyon nagyon szeretek vele lenni mert lehet gyerekesen hangzik (mondjuk kiskorom óta nagyon szeretem), de eléggé sokszor szokott nekem hiányozni hogy vele legyek... 🥺

Tényleg életeseményemnek számítom az összes szereplését amin ott vagyok...🥺

Tényleg legyen szó komolyabb darabjáról vagy koncertjéről, mindre szívesen megyek...🥰

Csak hát nagy családban élek, mindig közbejön valami ott, vagy ha nem, akkor is nehéz beszervezni hogy elvigyenek, engem meg még nem engednek egyedül a Vígszínházba vagy ahol éppen énekel, főleg miután meg akart alázni ott egy nagyarcú nő a múltkor.😭

Tudom hogy nincs sok megoldás de nagyon szomorú tudok lenni amikor hiányzik...🥺

Ő tényleg egy nagyon gyönyörű szeretetteljes Királynő 🥰

Mit gondoltok?

16/L

(Kérlek aki múltkori kérdésemnél piszkált, az most ne tegye...)



jan. 3. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Itt nem az a kérdés, hogyan járj el minél többre, hanem, hogy miért nem kezelteted magad?

Van a fanatizmusnak egy bizonyos szintje ami már káros.

Én nem akarlak piszkálni, de az amit te csinálsz az már beteges.

jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már miért lenne az beteges hogy nagyon szeretem és szokott hiányozni? 😭
jan. 3. 12:36
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Több mint valószínű, hogy ez a nő nem is tud a létezésedről. Bemagyarázol magadnak olyan dolgokat amik nem léteznek csak a te fejedben. Nem olyan régen néztem egy sorozatot ahol egy celeb találkozott az egyik rajongójával aki megszállottan imádta őt. Még olyan dolgokat is beleképzelt, hogy ismerik egymást és közvetlen barátok. Nem tudom te mennyire állsz közel ehhez a szinthez, de erre van valamilyen kórkép.

De szerintem ezeket teljesen felesleges írom mert a válaszodból ítélve vagy nem tudod vagy nem is akarod megérteni a helyzetet, szerintem valahol az utóbbi. 1-es válaszoló voltam.

jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Magadhoz való társat kellene keresned, akivel igazán barátok lehettek. A színházban nem vagy együtt azzal a színésznővel, csak egy légtérben. Ez a fajta ragaszkodásod valaminek a következményes. Át kellene gondolnod, mit is képzelsz bele?
jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást személyesen, tényleg nagyon kedves. Ha nem hiszed el nyugodtan kérdezd meg tőle 🥰
jan. 3. 13:11
 6/19 A kérdező kommentje:

Ma csak picit ramtortek az érzelmek mert nem megyek januárban HJ koncertre amúgy nem vagyok mindig olyan amit betegesnek nevez itt pár válaszoló🥺😅😅


De ha már ennyit írok igazán valaszolhattok a kerdesemre is😇

jan. 3. 13:14
 7/19 A kérdező kommentje:
*írtok (bocsánat autocorrect)
jan. 3. 13:15
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Korban közel álltok egymáshoz? Valami pótszer az életedben, akkor is ha személyesen ismered.

Egyébként milyen jellegű a kapcsolat? Az én társaságomhoz több híresség is tartozik, színészek, színésznők is. Velük és más ismert emberekkel pl. rendszeresen túrázom, együtt iszogatunk, sétálunk stb. szinte baráti a kapcsolat. És vannak olyanok is, akiket ismerek, ő is ismer engem, de nem keressük egymás társaságát (Itt most szó szerint kell érteni, nem ellenséges viszony finom megfogalmazása).

jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Mást sem teszünk, csak a kérdésedre válaszolunk. Ha olyan jóban vagytok, akkor találkozhattok színházon kívül is.

Őszintén nem tudom, milyen választ vársz. Úgy tudsz gyakrabban színházba menni, ha minden előadására veszel jegyet.

jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Korban közel álltok egymáshoz?"

Már ezt hogy érted? Nem vagyok szerelmes belé 😅

Csak egyszerűen kislány korom óta mindig ő vigasztalt meg, csak picit ramtortek ma az érzelmek amikor rájöttem hogy januárban nincs koncert 😅

"Egyébként milyen jellegű a kapcsolat?"

Hát koncertjein észrevesz, néha találkozunk utana örülünk egymásnak ( életem legszebb pillanatai), amúgy meg nem olyan sokszor, nem merem zavarni 😅🥰

jan. 3. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!