Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam nem a legjobb családban nőttem sokszor veszekedtek velem a semmiért, bántottak fizikailag-lelkileg és 6 éves koromtól 9 éves koromig a bátyám erőszakolt, amit hiába mondtam el a szüleimnek, nem hitték el. Jelenleg kollégista vagyok és ezért így ritkábbak, hogy veszekedünk vagy hasonló, viszont mikor 10 éves lettem elkövettem egy nagy hibát az életemben, és elösször kezdtem el bántani magam, azóta nagyon bánom, hogy elkezdtem és nagyon próbálkoztam leszokni, de nem ment, néha kezdtem élvezni is. Azóta 2x majdnem öngyilkosságot is elkövettem. Néha úgy érzem mintha teljesen be lennék kattanva, néha oktalanul megbántok másokat, vagy bántani akarnék állatokat, de persze nem szeretném kínozni őket mert azt nem díjazom, és nagyon megbánom, nem tudom mit kezdhetnék magammal.


Előre is köszönöm a válaszokat.



jan. 13. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Sürgősen fordulj pszichiáterhez, még mielőtt elkövetnél valami ostobaságot. Ezt nem viccből vagy trollkodásból javaslom, kérlek vedd komolyan.
jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a választ.
jan. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!