Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtennétek egy ilyen helyzetben?

Megtennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap, voltam egy koncerten, ahol össze ismerkedtem egy lánnyal. Már nagyon kellett pisilnem, amikor ezt elmondtam neki, mondta, hogy nyugodtan pisiljek be, ő is azt tette már 3x, és ebben a tömegben és sötétben senki nem veszi észre. Van más is aki egy ilyen helyzetben bepisilne?

jan. 21. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Simán megtenném 😀
jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utólagos kérés, esetleg a kort és nemet oda írnátok, csak kíváncsi vagyok, köszönöm mindenkinek! 😇
jan. 21. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem simán hazudott.
jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
#5 Az is lehet. :D
jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
Mibe volt a lány,hogy ilyen könnyen megtette? Látszódott a ruháján?
jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

5, Egy fekete nadrágban pl nem látszik.

Egy szoknyában sem.

Ha nagyon hosszú a pulcsid/kabátod, akkor sem.

jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is csináltam már ilyet. Szoknyában és fekete nadrágban egyáltalán nem látszott, hogy bepisiltem.

L

febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%

Szerintem egy olyan helyzetben, amikor el lehet titkolni, nem látszik, nincs lehetőség wc-re menni többen csinálják, mint azt az ember gondolná. Aki nem finnyás az simán beengedi egy ilyen helyzetben, én is csináltam már. A römegben amúgy is meleg van, mire vége a koncertnek megszárad, a szagot meg a mosógép kihozza.


F

febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a 8-assal!

Én is csináltam már és jó érzés volt,biztosan lesz is még ilyen.

febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Hát mindjárt beszarok🤣
febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!