Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfogadtátok magatokat?...

Elfogadtátok magatokat? Elégedettek vagytok a külsőtökkel?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom a külsőmet és emiatt nem is merek mások szemébe nézni, se az utcán, se kommunikáció közben.

F/18


2009. júl. 10. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam. Soha nem fogok meghízni :( (megj.: hihetetlen de én szumó bírkózó akartam lenni, de nem hízok meg semmitől)
2009. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jah megint én: fiú vagyok 21 éves.
2009. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok magammal elégedett, pedig a fiúk többsége az ilyen, kissé kerekebb fenekű lányokra bukik. Nekem nem tetszik, hát teszek róla, hogy ne így nézzek ki, napi egy óra kemény tornával. Amin nem tudok változtatni, azt elfogadom, amin viszont lehet, az ellen teszek is. 15/L
2009. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam magam a hibáimmal együtt.Nem cserélnék mással,mindenki talál magán jót és rosszat.
2009. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok elégedett. Sovány vagyok, szemüveges, ferde gerincű, azt mondják szép vagyok de szerintem nem igaz!!! Elmegy mellettem valaki és mindjárt ez jár a fejemben: "Biztos gondolja jaj de muja ez a lány"
2009. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem elfogadni magam, bár a bőrömmel rengeteg gondom van, emiatt én emberek közé sem mentem sokáig. De mások így is szépnek tartanak, csak én nem vettem eddig észre.

24/L

2009. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

nem,én utálom magam!utálok tükörbe nézni,emberek közé menni!:(

de most már rajta vagyok az ügyön,h megváltozzak!:)minden nap szenvedek,de az lebeg a szemem lőtt,h egyszer majd ha belenézek a tükörbe,végre azt fogom látni,akit szeretnék!:)

2009. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam volna magam, ha nem lett volna egy-két olyan "jóakaró", aki az orrom alá dörgölte a hibáimat. Azóta kisebbségi komplexusom van.
2009. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

elégedettnek lenni és elfogadni két különböző dolog :D

ami engem illet, nem vagyok elégedett úgy a külső mint belső adottságaimmal, de ahogy senkise tökéletes, úgy én sem. jó és rossz tulajdonságaim egyaránt vannak. énsem cserélnék mással... a hibáim, a múltam, az a néhány pattanás és plusz kiló ugyanúgy hozzám tartozik, mint azok a dolgok, amikkel elégedett vagyok, ettől vagyok én én :D

2009. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán nagy tetkót akarok de nemlehet mert ekcémás vagyok,nem tudok jó szakálat növeszteni(nekem nem tetszik),egyébb testi adottságokkal kapcsolatban lehet változtatni:gyúrni,ezt-azt leborotválni,stb...Úgyhogy végeredményben sose leszek elégedett magammal.
2009. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!