Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is gáz a nevem?

Szerintetek is gáz a nevem?

Figyelt kérdés
2 keresztnevem van. Az első Szintia, a második Angyal
febr. 7. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de szokatlan hangzású. Az Angyal vezetéknévként ismertebb vagy megszokottabb. Ha az Angyal van elől, lehet hamarabb asszociálnak belőle kettős vezetéknévre.
febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább aranyos.
febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves név.
febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gáz.

Így látatlanban az első gondolatom az, hogy erősen kisebbségi vagy, és / vagy a szüleid mocskosul kicsesztek veled.

Le lehet pontozni a véleményemért, de minden rossz szándék nélkül csak az első benyomásomat közöltem.

febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintia szintije szinte a szín-tea szintje. :D
febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Anyukám is ezt a nevet akarta nekem adni, de apukámnak nem tetszett. Szerintem egy szép név és tök aranyos, főleg amikor idős leszel és Angyalka néninek fognak szólítani majd stb stb. De nagyon cuki, szerintem egyáltalán nem gáz
febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Angyalkát nem használnám Szintia rendben van.
febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha ez zavar, akkor vigasztald magad azzal, hogy van olyan név, hogy Fancsali Alpár. Nekem amikor egy srác ezzel a névvel bemutatkozott, konkrétan röhögőgörcsöt kaptam, és nem tudtam megállni. Ráadásul a képe is elég fancsali volt. De vannak még nagyon különös nevek, nem sorolnék, mert személyiségi jogot sértenék, de hidd el, ez még nem is annyira gáz.

A két név közül meg az egyiket használod, ami neked szimpatikus, a másikat meg csak a hivatalos okirataidban lesznek, és kész.

Nekem egyébként három keresztnévből áll a nevem, az egyik utónevemet nem szerettem és töröltettem, így már csak két nevem van hivatalosan is.

febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Gipsz Jakabra nevezd at magad ugy szebb lenne, betonbol van a parlament is es az is nem szep?
febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És az milyen név lenne, hogy Sötét Piroska
febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!