Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan derithetnem ki mennyire...

Hogyan derithetnem ki mennyire nézek ki jól mondjuk egy 10es skálán?

Figyelt kérdés

Eléggé mely önbizalom hiányzom van amit mások nem értenek. Nem látom magam abszolút szépnek a tükörben.


Persze teszek ellene, heti 3 edzés, étrend, kalória, fodrász, öltözködés, pszichológus, de magamat max egy 2/10re értékelem.


Hogy deríthetném ki, mennyire nézek ki jól? Van valami oldal ahol tudnak pontozni? Név nélkül? (tehát nem Facebook)


31/férfi



febr. 10. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen weboldal, ahol emberek pontoznak.

[link]

febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Mondjuk a fenti oldalnak a valósághoz nem sok köze van.


Szórakozóhelyeken meg szoktak nézni az àltalad preferàlt nemből?

febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1: Dzsíííííízzzzzzzzzz


mik vannak

febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Mostanában nagyon megy ez a trend, hogy egytől tízes skálán értékeljük az emberi külsőt... annyira abszurd. :D


Én nem is értem hogy lehet számokban meghatározni valakinek a kinézetét, ez szerintem tökre nem normális dolog.


A szépség relatív. Azt, hogy ki néz ki "jól" meg ki néz ki "rosszul" nem egy képzeletbeli számskála fogja meghatározni.


Felejtsd el ezt, építsd az önbizalmad, ha van magabiztosságod, az átsugárzik külsődön. A legtöbb szakkönyv alapján vonzó az egészséges önbizalom.


És lehet elcsépelt, hogy ezt írom, de végsősoron a lényeg mindig az lesz, ami a bensőből fakad. Az a valódi szépség.

febr. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felmerül ez a kérdés, akkor valószínűleg tényleg nem nézel ki túl jól, ez van, én sem. A csajok többsége szerintem először az arcot és a magasságot nézi, a többit csak ha a fentiekkel nincs probléma.
febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Lehet valaki fura külsővel is vonzó. Egyetértek a 4-essel, az igazi szépség az erkölcsi szépség.
febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem már épp elég ilyen nevetséges vigasztalást hallott a kérdező... Erkölcsi meg lelki szépség, biztos van valaki... Aki ilyeneket mond/ír az sem a szép lelkűek után fordul meg az utcán. Van ilyen kapcsolat is persze, de nem hiszem, hogy gyakori, és nem hiszem, hogy pl. netes, vagy utcai ismerkedésből alakultak ki.
febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1: köszi a választ, lehet kipróbálom


2: 31 vagyok, 1 éve léptem ki hosszú kapcsolatból, még nem járok ilyen helyekre


4: próbálkozom az önbizalom építésével


5: tényleg nem tudom, 185 cm 92 kg vagyok átlagos és sportos testalkat közé helyezném magam


7: igen sokat hallottam de nem vagyok képes elhinni.


Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok valami könyvet olvasni.

febr. 10. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Cicám, mindenkinek más a szép. Mindenkinek más az ízlése.


Ahogy neked is!


Nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek tetszene. A külső dolgoktól egészen a belsőig.


Ezeket tudatosítsd mélyen magadban!


Emellett úgysem a világnak kell "megfelelned" kényszeresen belebetegedve.


Akikkel kapcsolatot alakítasz ki, tartod azt, azok pedig azért vannak és lesznek veled, mert valamilyen formában egymásra leltetek.

Ismeretség, haverság, barátság, család stb.

A párkapcsolat pedig az, ahol a legtöbb külső-belső jellemző, tulajdonságod tetszik a másik félnek.

S ugyanez fordítva.


Azt is érdemes tudni, hogy a te ízlésednek, szépérzékednek is vannak "ideális" nők és férfiak, akiket szépnek, szebbnek gondolsz.

Ám megesik, hogy ebbe a sajátos ízlésvilágodba nem esik bele az az ember, akit viszont látsz a tükörben.


Ezért külön kell kezelned önmagad és ugyanúgy elfogadni, mint bárki mást a világon.

(már ha ez egészséges szinten helyén van benned)


A belső világod kihat a megjelenésedre.


Igen, sokan ott csúsznak el, hogy ezt sem értik, nem látják.


Kihat az ember nonverbális kommunikációjára, megjelenésére.


Rengeteg ember görnyed a kisebbségi komplexustól az önbizalomhiányig sok mindentől.


Holott sokkal szimpatikusabbak az emberek számára azok, akik egyenesebben járnak.


Ott is sok féle tartás, mozdulatsor van, ami alapján látszanak dolgok.


Pl szolid, de helyén van egy alap önbizalom.

De egészen a nagyképű jellemig sok féle van s ott is ki lehet venni azt, ha valami nem stimmel.


Volt sulitársam sose volt vékony alkat. Nyaka se nagyon volt szegénynek, de mégis egy olyan személyisége volt, ami csak úgy sugárzik ki belőle mai napig.

A kedvessége, határozottsága, közvetlensége, nyitottsága, alap önbizalma stb.

Olyan testtartása, hogy látod rajta azt, hogy megbékélt önmagával, annak ellenére, miket kapott egyes bunkóktól.

Megtanulta helyén kezelni a dolgokat és a világot.


Volt kollegámnak kifejezetten a nagy orrú nők jöttek be, nekem meg is mondta, pl az én orrom számára taszító. Holott számomra pedig ideális és arányos.

A párjának tényleg nagy orra van, viszont megbékélt azzal, mert a pasija részben azt szereti benne.


Kíváncsi lennék, hogy részedről mi/mik azok a dolgok, amik zavarnak téged.


De az, hogy téged zavar, lehet másnak pont az jön be vagy olyan apró dolog, hogy észre se veszi.


Mint pl nekem az orvos által elcseszett egykor elkapott bőrbetegség eltávolításának nyomai.


Belegondoltál abba, hogy az emberi koponya 28 csontból áll és mind egyedi?

Nemhogy a rá és bele épülő dolgok sokfélesége... Lenyűgöző.


Forma, irány, arány, anyag, szín... Stb.


Tényleg megéri azon kattogni, hogy "hányas vagyok a 10/10-ből"?

Ez olyan gyerekes és felesleges.


Az más kérdés, hogy amink van abból igyekszünk a legjobbat kihozni.

Tornától egészen a higiéniai alapokig.


Remélem elindít benned egy kis változást és könnyebb lesz az önelfogadás. ^^


31N

febr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!