Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzem 20 évesen kiégett...

Az érzem 20 évesen kiégett roncs vagyok... jó ez így??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

21 éves vagyok pár nap múlva....

S egyszerűen semmi olyan nincsen ami boldoggá tenné az életemet... Mert: kezdjük azzal 10. - es voltam kezdett kihontakozni a szarnyam középsuli bulik, csajozások első sikertelen nagy szerelem, legjobb barátommal egy csaj miatt összevesztem.... Majd jött mozgásszervi probléma 3/4 1 évre ágyba/ rehabilitácíóra kényszerültem, hogy tudjak járni.. Közbe ment suli stb stb, sikeres érettségi után, elkezdtem egy képzést.. Amivel előző év, júniusában végeztem. Szeptember 18-an fel is vettek egy jó céghez. No s most jön ami a baj... 360+ nettó kapok, de van amikor 5 van amikor 6-7-8-9 órákat kell dolgozni, s mindig ez aznap derül ki esélyed nincsen tervezni.... Történtek miatt nem is volt még igazi barátnőm... Barátok megvannak, de keveset tudok velük találkozni, fő problémam nincsen legjobb haverom, csajom... S egyszerűen rossz kedvem van mindig... Se csaj, se olyan haverom akivel mindig összetudnak futni...havi 2x sikerül így 5-7 fő között összejonni dehat ez kevés... egyszerűen nem tudom miért van ez munkátmat szeretem de vannak benne olyan részek amiket utálok szó szerint.... Boldogtalan vagyok kieget elkeseredett, s azt érzem hogy közel 21 évesen nem erről kéne szóljon az élet.... Szórakozni elmenni nem igazán tudok mert nincsen hova... Amikor voltam is nagyon jó volt majdnem szereztem csajokat, de azt bezártak... Az meg hogy haverokhoz felmenjek nagyvárosba 1 hétvége ha még belépő meg felut stb stb +25-30k.... Pénzt akarok gyűjteni, kocsit, motort venni, élni az életet... + rettentően rossz lett a kommunikációm amióta itt dolgozom... Egyszerűen valami katasztrófa bár ez köszönhető annak 3db +60 as figura a főnök... Nincsen kivel dumáljak néha tudok valakivel de kevesen vagyunk s beleorulok abba, hogy nekem ez jutott.... Segítség!!!



márc. 9. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
LOL
márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
1.igazad van
márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"van amikor 5 van amikor 6-7-8-9 órákat kell dolgozni, s mindig ez aznap derül ki esélyed nincsen tervezni"


De szabadnapjaid vannak. Azok tervezhetők. Ha nem, akkor meg nem jó a cég.

márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit katyvasz van a fejedben, de megértelek, nem invalidálom az érzéseidet.


Szerintem amit tenned kellene, alaposan átgondolni, hogy mi tenne boldoggá, mi okozna örömet. Konkrét dolgokat. (Tudom, ez sem mindig könnyű, "azt sem tudom mit akarok", van ilyen.) Le is írhatod magadnak.


Aztán gondold végig, mik kellenek ezekhez. Elérhetők vagy sem? Ha igen, hogyan. Tervezd meg.


El kell jutni odáig, hogy egészen konkrétan megnevezni, hogy mit kell tenned, vagy mi az, ami szükséges, de nem tudod, hogy érd el. Ehhez már kérhetsz segítséget, akár ismerőseidtől (család nincs?), akár itt. (Utóbbit azonban kezeld fenntartásokkal, sok itt a troll.)

márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

6-9órás meló mellett képtelen vagy bármit csinálni, akkor ott veled van a gond.


Egy nap 24 órából áll.

Tudtad?


Vannak kommunikációt segítő eszközök. Tudtad?


Nem kell házhoz benned s bekopogni x-y-hoz, hogy "Szia! Ráérsz?"


Csajozás, haverok a minden?

Dehogy, nem csak ők vannak.


Emellett fokozatosan mindenkinek lesz családi élete is, mint pl párkapcsolat, gyerkőc.


Képzeld, ezek mellett is meg lehet oldani a találkozókat.

Sőt 12 órás munka mellett is.


Nem találod fel magad?

Nem tudod menedzselni rugalmasan az idődet?

Ideje önismeretre rámenned, rendet tenned.


Alszol átlag 8 órát, max9 órával számolod a melót.

Mi a jó bánatot csinálsz a többi órákban?


Tunyulsz, tiktokot pörgetsz, sorozatozol?


Gondold át az életedet!

Itt nem kiégés van, hanem csak most kezded el bontogatni a szárnyad a felnőtt világba.

Problémamegoldó képességed pedig nulla.


Dolgozz rajta!

Különben pokol lesz a halálod napjáig az a pár évtized, ami még előtted áll.


Nem kiégés ez, hanem teszetuszaság. Gyerek cipőben vagy még nagyon.

márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

1-es: Nem olvastad el, amit a kérdező írt.


Nincsen pajzsmirigy-alulműködésed esetleg? Azt egy vérvételből meg tudják állapítani.

márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kérdező, kapd össze magad, baszki. Tedd le azt a nyüves telefont, és menj a szabadba amikor csak teheted. Hagyd el a bolti műkajákat, mert azok tesznek tönkre.
márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"nekem ez jutott"

Mi van a munkaszerződésedben?

márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Xd
márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én az első kettővel valamint a kilences hozzászólókkal értek egyet.
márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!