Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekel senki?

Miért nem érdekel senki?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottam exemmel, nem érzem úgy hogy bárki is érdekelne, mint férfi. Volt két pasi akik nagyon bejöttek, de visszautasítottak és azóta megállt a tudomány. A libidóm a nullával egyenlő, semmi szimpátiát nem érzek egy férfi iránt sem. Úgy érzem, hogy minden jó érzés az összes illúzió meghalt bennem a szerelem érzésével kapcsolatban. Azon gondolkozom, hogy valami droghoz kéne nyúlnom.

márc. 11. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem drog kell neked hanem idő. A tudatod mélyén még ott van az exed, még nem engedted el teljesen a storyt, s közben kaptál két visszautasítást ami nem túl lélekemelő. Nyugi idővel kapsz majd igent is, addig is éld az életed, bulizz, szórakozz, mozdulj ki otthonról társaságba.
márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
Nem a Tindert kéne nyomni minden este órákon keresztül, hanem kimozdulni és élőben megismerni valakit, ennek van varázsa.
márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Teljes nihil. De nem szabad droghoz nyúlni, mert egy ördögi körben találod magad.
márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tinderezek, mondtam hogy nem érdekel senki.
márc. 11. 18:22
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Kiégtél. Ennyi. Pihenj sokkal többet!
márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a drog nem segítene, az tuti. Adj magadnak időt, még változhat. Ha pedig nem változik, legyen egy/ több jó hobbid.
márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A embernek van elég baja így is, nem hiányzik mellé a függőség és hogy leépítsd magad. Hagyj időt magadnak. Egyedülállónak lenni nem a világ vége, sőt kifejezetten egészséges egy lezárult kapcsolat után. Ha visszatalálsz önmagadhoz és rájössz hogyan felelhetsz a saját boldogságodért, mások értékeit is könnyebben felismered majd. Hallgass a kedves válaszolókra és ne tedd magad tönkre pláne ilyesmi miatt. Ez csak egy ilyen időszak. Elmúlik.
márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A droggal nem oldódik meg semmilyen probléma, csak még több lesz. Én is rengetegszer csalódtam a nőkben, mégse adom fel soha, merr pontosan tudom, hogy vannak olyan nők, akikkel az egész életemet leélném. Ennyi.
márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem akarom egy férfivel se leélni az életemet.
márc. 12. 02:43
 10/17 A kérdező kommentje:
Ostoba vagy utolsó én magamat szeretem.
márc. 12. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!