Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekel senki?

Miért nem érdekel senki?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottam exemmel, nem érzem úgy hogy bárki is érdekelne, mint férfi. Volt két pasi akik nagyon bejöttek, de visszautasítottak és azóta megállt a tudomány. A libidóm a nullával egyenlő, semmi szimpátiát nem érzek egy férfi iránt sem. Úgy érzem, hogy minden jó érzés az összes illúzió meghalt bennem a szerelem érzésével kapcsolatban. Azon gondolkozom, hogy valami droghoz kéne nyúlnom.

márc. 11. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Önimádó egoista xxxxd
márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

10.Mégis hogy írhatsz ilyet akárcsak viccből is?


Kérdező. Nincs szükséged drogokra. Kiégtél egy kicsit..mindenkinek vannak ilyen időszakai,hidd el hogy elfog múlni ez az érzés csak adj időt magadnak. Most rátett neked az elutasítás,csalódott vagy.

márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10-es. Ami írsz, tiltja a szabályzat, és rendkívül embertelen is.
márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vulgáris megnyilvánulás helyett inkább legyél tisztában dolgokkal.


Pl kérdezni jöttél.


Semmi rosszat nem írtak neked, az más kérdés, hogy lelki világod miatt zokon veszed, félre érted.


Ahogy a saját tapasztalat megosztása pl egy másik nézetet mutathat dolgokkal kapcsolatban.


Szimplán csalódások áldozata vagy. Akár a másik hibája, akár saját, de akár mindkettőtök hibája.


S ezen hibák nem feltétlenül szándékosak. Pl nagyon más a személyiségetek, nézeteitek adott témákban stb.


Elmélkedj, emlékezz vissza, dolgozd fel, majd vond le a tanulságot.


Pl mi fér bele neked vagy sem egy kapcsolatba, a mindennapokba, szokások-tulajdonságokba stb.


Majd elfogadás, hogy ez a múlt.

Változtatsz.

Csak egy pl. : vita alakult ki pia miatt. Jövőben olyan személyt választasz, aki nem nyúl alkoholhoz. Max mértékkel illem eseményeken.


A csalódás és az azzal járó érzelmek kihatnak a testedre, hormonjaidra.

Teljesen rendben van, hogy csökken vagy adott esetekben nincs libidó. Hiszen fel vagy burulva.


Nekem is volt olyan időszakom, mikor az elmebeteg libidóm csak úgy megszűnt érzelmeim miatt.


Dopamin és hormontársait pedig vissza lehet hozni, hogy ismét jobban legyél.


Tényleg nem kellenek drogok.


Változtass a napjaidon, iktass be több olyan dolgot, tevékenységet, ami jó érzéssel tölt el vagy újdonságot hoz.


Én marha még a siklóernyőzésbe is belementem akkoriban tériszonyosként.


Az is szépen megdobott. Meg a hegy tetejére a túra.


Vannak növények, amik szintén jó hatást adnak.


Pl a dopaminhoz szükséges elemeket tartalmaznak adott gyümölcsök.


Örököltem egy turmixos könyvet. Azóta mindennapjaim része. Az ízkavalkák is fokozzák a hormonjaidat.


Mindezek mellett vannak készítmények is pl L-dopa por.

Ami reakcióba lép a testedben és dopamin lesz belőle.


A legfontosabb akkor is az, hogy rendet rakj fejedben.

Feldolgozd a múltat. Szükség esetén szakember közreműködésével.


Nem tervezel leélni egy életet pasival - kérdés az: akkor mit is akartál tőlük, ha ennyire mélyen érintett téged?


Mégiscsak kapcsolatot. Nemde?

márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 10-es embertelen választ törölték, a 11-es csúszott a helyére. Rá nem vonatkozik, amit az eredeti 10-esre kommenteltem.
márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia. A testünket és a lelkünket is a jóságos ISTEN formálta szeretetből a Vele való kapcsolatra is. Ez a kapcsolat megszakadt, azóta nem érezzük jól magunkat a bőrünkben. Mi a teendő? Vissza kell menni Hozzá, és nála maradni, ott, ahol a legjobb nekünk embereknek.

https://www.youtube.com/watch?v=1L5k3cJcVdI

márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia. Ideillesztem a fönti link énekváltozatát. Az írt szöveget hagyd figyelmen kívül, valaki illetéktelenül beleírta az énekelésbe.

https://www.youtube.com/watch?v=vcP6TvP91ZQ

márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!