Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme az ismerkedés...

Van értelme az ismerkedés rovat "férfiak keresnek nőket" bemutatkozó soroknak? Azt látom, hogy el van keseredve a férfiak jelentős része. Valamikor régen "káros szenvedélyektől mentes" stb. stb. volt a megfogalmazás lényege.

Figyelt kérdés

A hagyományos újsághirdetések a lényegre tértek. A nyomtatott sajtónak nagyobb sikere lehetett annak idején. (Talán még az 1990-es években is, de előtte méginkább.)


Általában nem jön visszajelzés hölgyektől. Érthető, hogy túlságosan leszűkített vagy felületes néhány szó begépelése nem hoz eredményt.


Gondolom én ezt nőként. Ilyen lenne ez az online felület?


Sokan privátban írhatnak vajon? Esetleg a fénykép hiánya okozhat ellenérzést, hogy nem tudják, kivel állnak szemben azok, akik érdeklődhetnének?



#2020. május 11.
márc. 23. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az ilyen férfiak nem nagyon élnek társasági életet, kezdeményezni meg félnek az elutasítástól személyesen, szóval gondolom csak kipróbálják. És nem tudják hogy a nők nem vevők erre ezen az oldalon.

Én azt tartom gáznak amikor kétségbeesetten minden áron itt akarnak ismerkedni, és mindenkire rá írnak aki nő.

Szerintem csak akkor jó egy ilyen oldalon ismerkedni, ha van valami közös egymásban. De ha jól elbeszélgetnek egymással, stb, akkor is meg lehet próbálni.

márc. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap pl. két ismerősömet próbáltam volna összehozni egy kicsit a való életben. (Nem mindenáron társaknak, hanem MUNKA(!)társaknak.)


A hölgy állást keres, a férfi jónak mondható pozícióban van. Mindketten törekvőek, igyekszenek jobb helyzetbe hozni magukat.


Idegen nyelv tökéletesítése volt a cél. De csalódottság lett egyelőre belőle. Túl régóta magányosak és egymás "idegeire" mentek először.


Egyidősek, hatvanas éveik közepén járnak. Kedvesek, aranyosak, alapvetően halk szavúak, és eléggé introvertáltak.


Pl. így is alakulhat párkapcsolat akár.

márc. 23. 06:39
 3/5 anonim válasza:
100%

Pusztan mert jofej vagyok es nem iszok alkoholt meg nem vettem le Nőt lábáról..


Topikban szereploknel fiatalabbaknal is pl 40+ mindket nem, mar kikovezett uton van es rugalmatlanabbak.


Alapvetoen eloben ha nincs meg szexualis indittatasbol valo kozeledes nehezen tudok elkepzelni kapcsolodasi haladast.


Mondjuk dumalnak x orat es a Ferfi megfogja a Nő labat, akkor a Nő vilagosan visszajelez a Ferfinek hogy szimpatikus neki is vagy nem.

Csók utan kezdodik minden. Addig kotelezo korok vannak.


Bemutatkozo pedig elengedhetetlen hogy ne egy husdarab legyel.


Ahogy irtad regen tenyleg eleg volt ennyi hogy ha mar a Ferfi nem alkoholista es öngondoskodo akkor mar kesz fonyeremeny (miert is van egyedul?

Introvertalt? manapsag incelkent hivjak az ilyen normalis Ferfiakat.



Normalis unalmas ferfiak jo tarsak

Aki szeret szenvedni mert otthoni mintakbol erre hajlamosabb es teszem azt nem alkesz volt az apja annak izgalmas par lehet a narcisztikus vagy a borderline. Csupa izgalommal teli elet, fenn es lenn valtakozass, fenn mero idili hazudozasokkal, lennt pedig remennyel hogy valami megvalosul a kozos tervekbol amik olyan szepek

márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Introvertalt? manapsag incelkent hivjak az ilyen normalis Ferfiakat."


Hát te sem vagy normális, de a többi dologgal is vannak bajok amit írtál

márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem értem annak az okát, amiért ezt kérdezted. Ja, de, kompenzáció.
márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!