Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az h egy lány nem...

Miért van az h egy lány nem csinosabb nem szebb, mégis rá akadnak a pasik?

Figyelt kérdés
Az a gond h miért van az h (nem akarok egosan beszélni) egy lány nem csinosabb nem szebb mint én mégis rá akadnak apasik pedig semmibennemjobb. Ezt a lányt régebben összehoztam egy népszerű fiúval és a lány a suliban nagy népszerűségre tett szert.Mikor szakított a fiú és a lány akkor a lánynak mindíg volt valakije.mOst is volt de szakítottak aztán ezzel....értitek? miért akadnak rá? mikor minden pasin végigmegy nem isszereti őket és jár velük csókolja stb? miért nem az ilyen rendes lányokat mint pl.én találják meg ahhjj...
2010. okt. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát leírásod alapján, esetleg ő olyan dolgokat tesz meg a fiúknak amit ők akarnak... De ez hosszútávon nem biztos, hogy jó.
2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jack kapitány ***** válasza:
100%
Hát faxom, egész életemben egy olyan lányt kerestem,aki nem nagyképű,és még szép is,de még nem találtam meg
2010. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem szeretnék olyan lenni mint ő

de ismerős sztori :)

2010. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ismeretséggel középpontban van. Ő lett az alfa csaj. Bár

Persze ez nem törvényszerű. Én például gyakran vagyok középpontban még sem könnyű kapcsolatot kialakítanom.

Azt hiszem ehhez kell egy fajta érzéketlenség. Némi lelki szegénység. Tudod, nem nehéz úgy párt találni, ha csak ölelésre vágysz. Arra mindenki vágyik. Igy könnyű Katit táncba vinni. Ehhez még hozzá lehet tenni némi szerelem szerű érzést is. Viszont amit így kapsz az nem szerelem.

Talán ezt érdemes megnézned.: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Ne törődj vele! Abból csak irigykedés lesz. Inkább foglalkozz önmagaddal.

2010. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18:29 köszönöm.
2010. okt. 27. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős vagy?
2010. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a tinédzser fiúk még csak dugni akarnak.Csak a felnőtt férfiak tisztelik a nőt egy lányban,mert nekik a testi öröm csak másodlagos és a kapcsolat a fontos.
2010. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi.

am14

2010. nov. 6. 21:37
 9/10 anonim válasza:
Azért mert,nem teszi magát,és talán mert vállalja önmagát. Szóval nem nagyzol,nem tesz úgy mintha jobb lenne bárkinél,de viszon a véleményét elmondja.Az ilyen tipusú lányokat,általában kedvelik a pasik.
2012. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*viszont
2012. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!