Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szülők! Mitől mehet el egy 18...

Szülők! Mitől mehet el egy 18 éves lány életkedve?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nagyon lehangolt, nem foglalkozik magával annyit, mint régen, mindent félvállról vesz, és idegesebb is, mindenen felhúzza magát, miért lehet ez? Kezdek aggódni miatta.
2011. nov. 3. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem találja az élet értelmét, nem tudja mi legyen, milyen irányban haladjon és a sok lehetőség így inkább az egésztől elveszi a kedvét .. hm?
2011. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért lehet ez? Talán

ő is abban a kórban szenved, amiben a mostani fiatalok 90%-a...

nincs életcélja

2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 life is beautiful ***** válasza:

NINCSENEK BARÁTAI


nekem legalábbis emiatt van kevés életkedvem ,hiába van nagyon sok jó hobbim:\

18f

2011. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és ezt egy felnőtt ember kérdezi?


keresés folyamatban...

csűröskalocsa, patakos utca 4, erzsike lánya, éva, igen.... érzem, hogy összeveszett a barátnőjével, marcsival múlt héten... ki kell cserélni a negatív töltéseket.

energizálás folyamatban...


most már midnen rendben lesz erzsike, ha mégsem, akkor próbálja meg megkérdezni a lányától, hogy miért érzi rosszul magát, aztán megoldást találni a gondjára, bár ez nagyon fárasztó és veszélyes művelet lenne.

2011. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4 reklám: Gyakori kérdések - amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted ! ! !

nna.

Biztos vagyok, hogy próbálta megkérdezni - és minél többet faggatta - annál kitérőbb, vállrándítóbb választ kapott.

*

Nem válaszol a Kérdező(anyuka?): tudja a lány, mi akar lenni? van olyan tanulmányai közt, ami lelkesítené? ami érdekli, szívéből? talán most érettségizik - és nem tudja hogyan tovább? A igazi, élő művészeti élményekből mely területen vetted észre, hogy kathartikus hatású rá nézve? hm? zene? színház? irodalom? esetleg volt olyan, amit 3-5 éves kora körül mondott: mi szeretne lenni?

2011. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 5/5

én meg biztos vagyok benne hogy az ilyen "vajon mire gondol/mit érez xy" jellegű kérdések feltevői azt hiszik, itt gondolatolvasó mágusok megmondják a frankót, mert ők nem tudnak kérdezni. ha meg lerázza, az ő baja, gondolom az se véletlen ha egy gyerek nem bízik a szülőben


válaszoljak? bármitől

nem mintha egy 18 éves lány jellemzően mástól lenne depressziós mint egy 2- vagy 38 éves...

2011. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem volt szó depresszióról.. más van itt

(egyébként abszolút biztos, hogy egy 18 mástól, sőt máshogy depr., mint egy 38 vagy egy 58)

2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

akkor nem depresszió, hanem elmegy az életkedve, tehát depresszió.

de mindegy minek hívjuk, semmi köze a korhoz


hogyne, egy 18 évesnek nincsenek anyagi gondjai, egy 38nak meg nincsenek szerelmi ügyei, hallottam már ehhez hasonló hülyeségeket, de igazából ennek csak az az oka, hogy a 20 felettiek nem szeretik elismerni ha egy náluk fiatalabb ember több élettapasztalattal rendelkezik

2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem tudja, mi szeretne lenni, nagyon jó tanuló, de igazából olyan tantárgy nincs, ami iránt lelkesedne. mindenből egyformán jó, szerintem ezért is nehéz döntenie..

szereti a zenét, zongorázik is, és elég művészlélek meg érzékeny..

nem lehet, hogy az iskolában van valami baj?

egyébként kérdeztem már tőle, és mindig otthagyott, hogy hagyjam már békén..

2011. nov. 5. 09:30
 10/15 A kérdező kommentje:
és nem igaz, hogy nem bízik bennem, mert nagyon jó a kapcsolatunk
2011. nov. 5. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!