Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Afrika mennyire távoli számodra?

Afrika mennyire távoli számodra?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:42
 1/4 anonim válasza:
77%
Elég messze van, egyszer elmegyek, egy másik világ szinte.
ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Milyen tekintetben? Anyagi, filozófiai, kulturális vagy vallási tekintetben? Pár hetet töltöttem Algériában munka miatt, nem mondanám, hogy elragadó élmény volt, de azt sem, hogy borzalmas. Leginkább érdekesnek nevezném ezt a tapasztalatomat. Illetve nyilván vannak elmaradottabb afrikai országok is, azok valóban távol állnak tőlem. És nem azért, mert rasszista volnék, hanem azért, mert ismereteim szerint nem túl jó ötlet polgárháborús övezetbe menni, ahogyan az éhezők viadala sem csupán egy szórakoztató allegória ez esetben.
ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Afrikában már jártam, szerettem. Érdekelne Fekete-Afrika is, de valószínűleg sosem fogok elmenni oda, mert túlságosan aggódom az ottani higiéniai sztenderdek miatt.
ápr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát eddig 2x voltam Afrikaba összesen és amúgy jó volt nyilván amikor elmentünk egy lepukkant város mellett akkor else tudnám képzelni hogy ott van élet Egyiptomban voltam igazából nem laknek ott de azért nem lehet nagyon összehasonlítani nagyon más az élet
ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!