Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez csak nekem esett rosszul?...

Ez csak nekem esett rosszul? Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Voltunk nemrég táborban,és volt 2 fiúosztálytársam,akik mindig átjöttek a barátnőimmel közös szobába.Egyszercsak szó esett arról h kinek ki tetszik,mire az egyik srác nekem szegezte:ha olyan 40 kilóval kevesebb lennél,talán akkor kellenél nekem...

Hát én ezen lemeredtem,nem tudtam mit szólni,kifutottam a szobából el a WC-be és vissza sem mentem még egyik bnőm utánam nem jött h a fiúkat kitessékelték a szobából...

ami még szar az egészben h nekem ez a srác tavaly egész évben tetszett,és nemvok nádszál vékony,de viszont olyan se vok h negyven kilót kéne fogynom...


Szerintetek túlreagáltam?Nemtom,de nekem nagyon rosszul esett :(


2010. okt. 30. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen bunkó parasztokkal nem kell foglalkozni... senki sem tökéletes... és lehet h neki meg nagy az orra vagy beszélni nem tud rendesen vagy a fogai állnak ki....
2010. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
éppenséggel a srác meg beszédhibás :D
2010. okt. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, elég parasztság volt tőle...
2010. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neménvagyokaz ***** válasza:
47%

Szerintem menj oda a sráchoz és hangosan mondd neki hogy: Szerintem jó lett volna a tegnap este csak az 5 centis farkad nem volt élvezetes.


Valahogy jó modorra kell tanítani a bunkókat ha már a szüleik nem teszik meg:D

2010. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul esett volna, ez milyen már.. ha bejössz (vagy bejönnél) neki akkor ne mondjon ilyet, de egyébként sem.. bunkó. szard le.:D
2010. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen kábé azt reagáltam volna, mint amit 20:23-as írt. :) Nem szabad ezeket ilyen komolyan venni. -.-
2010. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy talán ő is kellene neked ha tudna beszélni és ezzel zárd le az ügyet. És nehogy emiatt elkezdj őrülten fogyózni vagy akármi, mert egy másik fiúnak meg tuti így tetszel ahogy vagy ;)
2010. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!