Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul erzem magam....

Nagyon rosszul erzem magam. Ti, hogy reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
Ugyebar ma Noknapja van.A parommal 2 eve egyutt vagyunk.Nem vagyok en sem az ilyen kitalalt unnepek tamogatoja,de jol esett volna,ha a parom egy "Boldog Noknapjat" mond.O semmit nem mondott.Aztan csak megemlitettem mar neki,hogy jol esett volna,ha "felkoszont".Akkor eloadta,hogy neki ez mennyire nem fontos,es,hogy o eleget szokott engem maskor meglepni,de ez a nap szamara nem olyan kulonleges.Lattam a sok not/lanyt az utcan viraggal es,hogy oszinte legyek rosszul ereztem magam.hogy en ram nem gondolt a parom.Aztan nemreg beallitott hozzam 2 csokor viraggal( hozott anyukamnak is) meg egy adag Mc kajaval,mert ma kivantam.Ahelyett,hogy orultem volna elkezdtem sirni.Annyira rosszul erzem magam,nem tudtam orulni sem annak,amit hozott,mert tudom,hogy neki ez eroltetett.De en nem is vartam volna el,sokkal boldogabba tett volna,ha csak felkoszont...nem tudom mi van velem,azota is sirok.
2010. márc. 8. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod,h talan nem jutott eszebe? Te meg rogton lelkizessel inditasz... Esetleg emlekeztetned kellett volna viccesen! En mar tegnap este emlitettem,h ugye tudod,h holnap nonap van?

Reggel mar viraggal koszontott.

2010. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Megvárhattad volna az estét! Szerintem meglepetésnek szánta.

Sok mindent elmond az is, hogy vitt azt, amit kívántál, és még anyukádról sem feledkezett meg.

Egész nap nők napja van.

Legközelebb légy türelmesebb.


Nem hiszem, hogy kényszer volt számára, akkor esetleg "utánad dobott" volna valami szál gazt.

2010. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kis butus vagy! Örülj hogy kaptál virágot és még kaját is. És édesanyádról sem feledkezett meg. A férfiak már csak ilyenek. Én nő létemre nem csinálok ebből ilyen hatalmas problémát. Látod bepótolta és nem sms-el, hanem tettekben. Hol van az a zsebkendő fújd, ki az orrod és ne légy gyerekes.:)
2010. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy gyerek! Amit szerettél volna, elérted. Akkor mi a baj? Ez tényleg egy csinált ünnep, személytelen és csak a pénzköltésre megy ki. Hátravan még az este. Bujjatok össze és szeressétek egymást. Ne csak nőnapon!
2010. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Valentin napon ugyan így jártam :(

Szeresd és kész. Beszéljétek meg, hogy milyen ünnep fontos és ki mit tart lényegesnek. valakinek fontos a virág, valakinek egy puszi is elég. Ma egy sms-t kaptam a páromtól és jobban örültem (sms szövege: Boldog Nőnapot Szerelmem!) mint 5000 szál virágnak..

2010. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az unnepek elott mindig eszebe juttatjuk a masiknak, hogy mi is fog kovetkezni, elkerulendo tehat az olyan eset mint a tied. Persze ez nem ugy nez ki, hogy 7.-en szolok, hogy "szivem, holnap nonap", hanem mondjuk honap elejen vesszuk a naptart es atbongesszuk milyen fontosabb datumok kovetkeznek. Igy biztos nem felejti el, hogy felkoszontson. Nekem meg boven eleg.
2010. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
15 09 es ez aranyos(L) Valentin napra én verset kaptam. Reggel én is smst kaptam ugyanúgy mint te(L). sajni köztünk 80 km van, így hétvégén együtt voltunk, tegnap reggel csinált nekem reggelit, meg pakolt is.És sokkal jobban örültem a saját versének.
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a legjobb férj a világon, de az ünnepek, évfordulók, szül.napok stb. nem az erősségei, és erről tényleg nem tehet, elfelejti őket. Én ezért mindig szólok előre, hogy drága, ugye tudod hogy ez vagy az lesz? És látszik, hogy mindig szégyelli magát, köszöni hogy szóltam, és utána megünneplünk mindent.... de egyébként ezek tényleg nem fontos dolgok, ha egyébként boldogok vagytok együtt, az a fontos. Ismeretségi körömben van olyan hogy Valentin napra a legnagyobb szív ami létezik, karácsonyra ujjnyi vastag aranylánc (ami már giccses) stb., a látszat tökéletesen fenn van tartva, de nincs mögötte semmi tartalom. Mi egyszerűen ünneplünk, ma pld. elmegyünk sütizni egy jó cukrászdába, és én ennek annyira örülök, mert GYED-en vagyok itthon, és ritkán mozdulok ki. 100 szónak is egy a vége, zsebkendőt eltenni, és legyen egy nagyon szép estétek!
2010. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Én is jártam már így. A névnapomon. Este írtam neki, hogy azért jól esett volna, ha felköszönt, ő meg mivel jött? Elkezdett szabadkozni, hogy "de hát te nem most tartod, nem?" - persze, hogy mentse ami menthető... Egyetlen egy névnapom van az évben, akkor is másokkal kell osztoznom, január 21.-én... Mikor ezt mondtam neki, írt egy smst: "Boldog névnapot Szivem" - hát, mondanom se kell, mennyire rosszul esett, és még én is sírtam, hogy ennyire futotta... Mondta volna azt, hogy elfelejtette, vagy hogy nem szokott a névnapokra figyelni. De engem ne akarjon meggyőzni, hogy nem is akkor van a névnapom, amikor...

Pedig másfél éve vagyunk együtt... És tavaly nem felejtette el...

Szóval én is hasonlóan reagáltam volna.

Bár azt hiszem, azért mégis inkább örülj annak a virágnak, én még ennyire sem számítok ma... :(

23L

2010. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Minden ünnepet kitaláltak annó. Ennek azért több jelentése van, mint a valentin napnak, az tényleg nem ér semmit.


Ne haragudj rá, a férfiak többsége ilyen, nem bírja a sok dátumot megjegyezni:).

Ne sírj, legyetek együtt, szeressétek egymást:)!

2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!