Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ítélik el az emberek az...

Miért ítélik el az emberek az emot?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha szembejön egy emo stílusú fiú vagy lány, akkor egyből arra gondolnak az emberek, hogy szuicid,érvagdosós, és nem normális? Miért kell ezt összekötni az öngyilkossággal, meg az ilyenekkel? Ha valamit nem ismernek az emberek, miért kell gyűlölni?
2010. okt. 31. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem szabad általánosítani.Én nem itélem el,nem gyűlölöm.Se az emót se atöbbi(t).Egyszerűen nem érdekel, hogy ki hogy néz ki,Ki miben találja meg agát.Ez a saját magán ügye.
2010. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert ellentmondásos stílus és ez is csak a divatról szól. Hú de szomorú az életük (15 évesen aztán biztosan tudják milyen nehéz az élet, amikor apuci mindent a s*ggük alá rak), de a plázába járnak röhögni és a fiúk úgy néznek ki, mint ha lányok lennének.
2010. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az emberek nem szeretik az erőltetett dolgokat
2010. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
"ha valamit nem ismernek az emberek, miért kell gyűlölni?" erről beszélek! Nem arról "szól" hogy sajnáltatják magukat stb... meg nem arról, hogy milyen szomorú az élet... és van akinek nem raknak mindent a segge alá... mi az hogy erőltetett? Mi ebben az erőltetett? Nem értem. Nem is tudjátok -elnézést a tegezésért, kort nem tudok- mi az az emo pontosan, csak írjátok amit gondoltok. Köze nincs ehhez az életérzéshez -mert nem stílusról van szó- annak, amit írtatok. De azért köszönöm a válaszokat...
2010. okt. 31. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Én inkább azokat azt a tulajdonságot utálom, ha valaki már egy teljesen lejárt divaton duzzog meg emlegeti azt, mikor már nincsenek is emósok.
2010. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a világfájdalomról és tárairól szól, de akkor szerinted miről? Mindegy amúgy, mert a fiúkat és a lányokat akkor sem lehet megkülönböztetni.
2010. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert félnek attól, ami nem megszokott, és nem illeszthető be a társadalmilag elfogadott sablonok közé. Amúgy meg azért nem bírja még a többség szerintem, mert képtelen felfogni és mögénézni kicsit, hogy miért is jött létre, mit is hirdet az EMO-stílus. A legtöbben leakadnak a külsőségeken, nem az okot nézik, soknaknak köze nincs a logikus gondolkodáshoz, mert rabok, a sztereotipiák örök foglyai. Nem tartja őket vissza acélrács, mégis képtelenek kiszabadulni.:DXD


Lemon7. Lehet ám nagyon szomorú az élet úgy is, ha mindent az ember se×ge alá raknak, csak épp nem foglalkoznak vele, mert mondjuk nem érnek rá, nem marad idő a családi életre mert a szülők reggeltől estig güriznek, vagy váltak stb. A kapitalizmus, és az ezzel párhuzamosan társadalmi szinten is elfogadottá vált mértéktelen egoizmus, és anyagiak minden elé történő helyezése a hibáztatható azért, hogy az emo stílus létrejött. Különben a vadkapitalizmus(ami most van) csakis kizárólag a biztos pusztulásba sodorja az emberiséget hosszútávon. ÉS EZ AZ IGAZSÁG!!!

Most jön a csattanó-én soha sem voltam emo, csak van egy kis rálátásom, mert kellett rosszat tapasztalnom eleget már gyermekkoromban is, épp az előbb vázolt dolgok miatt.

2010. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre, hogy az emókkal az egész világon baj van, sehol sem kedvelik őket túlságosan. Ha velem szembejön egy tipikus emó bevallom én sem az együttérzésre gondolok legtöbbször, hanem, hogy milyen idegesítő, hogy vannak. Mert valóban, elcsépelt közhely a "stílus"uk és borzasztóan idegesítő, mikor olyan nagy képük van, hogy csak nézel ki a fejedből, internetre meg tömegesen rakják fel az önsajnáltató és tükörben pózolós képeiket. És a másik tapasztalatom, hogy a goth lányokat/fiúkat közel sem bas-ztatják annyira, mint az emókat. És valljuk be, hatalmas különbség is van köztük.
2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Köszi! !!!! Az olyan "emok" akiknek nagy az arcuk nem emok, hanem pózerek... akik csak divatból néznek ki emónak, de fogalmuk sincs róla, mi is az.!!!!! A Goth-oknak i meg van a saját életvitelük, érzésük, és tényleg sokban különbözik -mindenben- az emotól, de igenis őket is szokták nagyon sokan leszólni. A pénz meg nem boldogít... lehet nekem akármilyen plazmatv-m, ha nincs aki szeressen...
2010. nov. 2. 19:58
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
en undorito igenytelen embereknek talalom oket,de zsak a foltjat. es azt sem ertem ha ok valoban emosok akkor mi a francot foglalkoznak mas emberek velemenyevel? meglatszik mekkora po...cs fejek. amugy olyan koszosak hogy a csovesekkel vetekedhetnek!
2010. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!