Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék minél természetese...

Hogy tudnék minél természetesebb lenni?

Figyelt kérdés
Sokan \'cicababának\' mondanak. Pedig közel sem állok hozzá. Teljesen visszahúzodó vagyok és szégyenlős. Mit csináljak, hogy a természetes énemet lássák rajtam ?
2009. jan. 6. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A) Vegyel vissza az oltozkodesi es sminkelesi szokasaidbol.


B) Szard le azokat, akik nem latjak, ki vagy valojaban.

2009. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Szerintem, ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor ne változtass, csak azért ,mert mások, ezt meg azt mondják!

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével!!! Aki akar úgyis megismer... és nem az érdekli majd ahogy kinézel, hanem amilyen vagy!

2009. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ha van hozzá kedved, akkor ajánlok valamit.


Önigazolási gyakorlat:

Tégy valami olyat, ami már régóta a szíved vágya, vagy amihez éppen nagy kedved-hangulatod lenne, bár gyanítod, hogy se nem trendi, se nem menő. És most jön a lényeg: környezeted esetleges negatív reakciója láttán ne szégyeld magad! (Már amennyiben nem törvénybe vagy erősen közmorálba ütköző csínyhez támadt kedved.)

Nem lehet ugyanis mindig mindenkinek megfelelni. Ne is akarj. Csak tudatosuljon benned, hogy ha más nem is, de te ki mersz állni hóban-fagyban-napsütésben önmagad mellett.


Az én táskámban például mindig lapul egy buborékfújó... :)


Ha gondolod.

2009. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm...ez az ötlet tetszik. Bár nem tudom mit tehetnék. De ezen elgondolkozom, köszi!
2009. jan. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!