Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ilyen helyzetben?

Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nos, belekezdtem egy történet kigondolásába, amit később képregény formájában szeretnék véghez vinni. Szeretek történeteket kitalálni és rajzolni, (ezért is szeretnék belekezdeni) de valahogy a történet forgatókönyv szerű leírása, megfogalmazása nem az erősségem... Egyszerűen annyi ötlet megfordul a fejemben, de nem tudom őket papírra vetni. De ha valaki megírná a forgatókönyvet helyettem, akkor úgy érezném ez nem az én alkotásom. Mintha én csak lerajzolnám azt amit más megírt... Szeretném ha a sajátom lenne, amit csináltam.
2010. nov. 2. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni ez ügyben?
2010. nov. 2. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
-
2010. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez mi volt?... Kössz a hatalmas segítséget...
2010. nov. 3. 09:26
 4/8 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy amikor van egy ötletem, annak jelenete filmszerűen levetül az agyamban és mikor neki látok leírni azt a jelenetet valahogy nem megy... Nem tudom szöveggé formázni azt ami mozgóképszerűen pörög le az agyamban. Valahogy nem tudom hogyan írjam le.
2010. nov. 4. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha csak rajzolnál? Végülis a képregénynek az a lényege, hogy rajzok vannak benne, néhány helyen magyarázattal vagy egy kis párbeszéddel. Vagy nem? :)
2010. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád írás helyett diktafonra mondani az ötleteid, aztán később alakítani belőlük történetet.
2010. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SEMMIT
2010. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted utolsó? Semmi de semmi esélyem arra, hogy egyszer az életben megrajzoljak egy saját képregényt?
2010. nov. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!