Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan célod, amit szeretné...

Van olyan célod, amit szeretnél megvalósítani?

Figyelt kérdés
Mik azok a céljaid, amiket szeretnél mindenképp elérni? Mit tartasz a küldetésednek az életben és mi az, ami igazán mozgat, vagy fontos Neked az életben?
2010. nov. 2. 22:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%
az h most elszakadjak a géptől mert szarni kell
2010. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Sikerült?:D

A többi célod is ilyen gyorsan teljesüljön, ha igen=P

2010. nov. 4. 23:51
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
:D Igen sikerült ;) a többi célom az kicsit nehézkesebb lesz... :-( Sok küzdelem lesz de rohadt jó lesz ha sikerül. Nem adom fel :)
2010. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
halál :$
2010. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ami most a legfontosabb nekem, hogy megszerezzem a felsőfokú nyelvvizsgát angolból. Augusztus 11.-én megyek vizsgázni, és már most nagyon izgulok miatta. Voltam nyelvtanfolyamon, és közben úgy hajtottam a dolgot ahogy csak tudtam, és még most is egyfolytában csak angolozok, és próbálok minden tőlem telhetőt megtenni, de még így sem garantált hogy sikerülni fog, és ez nagyon fruzstrál :(

Ha ez sikerül, akkor a következő célom hogy franciából is jussak el legalább a középfokig, de az egy jóval nagyobb munka lesz mert franciát csak 1 éve tanulok és nagyon hosszú út áll még előttem.

Ha ez is megvolt, akkor szeretnék majd bejutni egy erős egyetemre, nem kell hogy a legjobb legyen csak használható tudást adjon. Szeretnék valami olyan szakot keresni amihez kell a nyelvtudás, és ilyesmit is tanulhatok mert nagyon szeretem az idegen nyelveket, úgy érzem hogy ez az amivel foglalkoznom kell. Ha lehetne,(bár ez elég kivitelezhetetlen) szeretnék külföldön, mondjuk Franciaországban egyetemre járni, mert szeretnék kiszakadni a megszokott környezetből.

És ha ezt mind meg tudom valósítani, akkor nagyon szeretnék majd külföldön élni :)

16/L

2012. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!