Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom? =S (Kérdésed túl...

Önbizalom? =S (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A problémám csak az lenne,hogy nincs önbizalmam...semennyi és nem tudom magam sehogy se elfogadni,pedig annyit próbálkoztam ezzel,de nem megy!Már nem tudom mit tegyek,de a lényeg,ami miatt nem tudom magam elfogadni,hogy átlagnál szőrösebb vagyok,doki szerint délies jellegű és ez még nem kóros és ez normális,de ha ez normális,akkor nem tudom mit nézett:/de nem 1 ember mondta,hogy ez még tényleg normális!(am gyantázom magam,de akkor se tudom teljesen eltüntetni a szőrt).De én nem tudom,na m1 szóval ez az egyik,ami miatt selejtnek érzem magam a másik,hogy vannak ilyen hízás-fogyási csíkok(striák) a mellemen a combomon fenekemen=( ez is nagyon zavar és már olyan szinten belefáradtam ebbe,hogy mindig depressziós vagyok és még a barátom is mondta,hogy már nagyon unja(még csak 1 hónapja vagyunk együtt),de egyszerűen nem megy:/sokkal szebb lányokat is megkaphatna,de pont egy ilyen lány kell neki?Am nem tud egyik hibámról se még egyenlőre....A másik,hogy a bőröm nagyon érzékeny,ha a lábamat borotválom,akkor kipattogzik,főleg a combom,ha gyantázom,akkor meg belilul,meg 2-2.5 hét és vissza nő....=(Semmi se jó...

Am sokan, sőt nagyon sokan-most nem nagyzolásból,se felvágásból etc.nem mondom,csak így mellékesen-mondják,hogy nagyon szép vagyok!De nem láttak még ruha nélkül,ahogy kinézek,ezért is mikor mondják csak legyintek egyet és mondom jó van köszönöm,mert ÉN nem tudom elhinni,de tényleg...nem tudnák belém beszélni se,hogy szép vagyok...Ezért Szeretnék itt most segítséget kérni,hogy eltudjam magam fogadni vmi ötlet, vagy tanács esetleg?=(


2010. nov. 21. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
gyanta
2010. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de végig kellett volna olvasnod!
2010. nov. 21. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

de ha van barátod akkor legalább van akinek tetszel, és hidd el neki mindegy lesz, hogy striákkal vagy e tele vagy sem, nekem is vannak, vagy elfogadod vagy depressziós maradsz/leszel

melyik a jobb?

2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom,de elsőnek magamnak feleljek meg,mert ha magamnak nem megy sehogy és nem látom magam szépnek,akkor más,hogy fogadjon el?:/Írtam,hogy nagyon sokszor próbálkoztam és mondtam magamnak,hogy szép vagyok,de nem tudtam magamat becsapni,mert nem hittem el,mikor megláttam magamat a tükörben...tudom,hogy nem jobb,ha depis leszek,de azért szeretnék valami szépet látni magamon a testemen!És nem csak szőrt,meg a striákat....
2010. nov. 21. 16:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

koncentrálj az erősségeidre, az arcod szép? akkor legyél büszke arra

én csak akkor látom szépnek magam, ha teszek is érte pl: smink, hajformázás, szép ruhák

2010. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én is akkor szépnek érzem magam,de ha levetkőzök....csak ruhában érzem magam szépnek:/

Az arcomat dicsérik és a szemeimet,de valamit szeretnék ezek ellen a problémák ellen tenni,de nem tudom,hogy mit:/Gyantázok,de az se az igazi egy idő után vissza nő meg nem is lehet úgy leszedni,mivel fehér bőrű vagyok minden kis fekete pihe látszik rajtam:Sa striák...arra meg nem tudom, nincsenek százezreim ilyen kezelésekre:S

2010. nov. 21. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem sincsenek millióim:((

és még szemüveges is vagyok, másoknak jól áll, de nekem nem és kb fél éve cseréltem le a keretet

szőrteleníteni elég hamar kell mindig, nekem is hamar visszanő, és én nem gyantázom, pedig jobb lenne

minden embernek vannak hibái, mások is ugyan ezzel a problémával küzdenek, hidd el eljön az idő amikor ez lesz a legkisebb bajod és elfogadod magad, mert mást aligha tehetsz

2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egy sors társ=(

Megértelek,nagyon rossz ez így,de valami,azért csak lehet tenni,mert én amúgy se szeretem feladni a dolgokat,de ez kifogott rajtam és nem tudom,hogy hogyan tehetnék ez ellen és hogyan fogadjam el magam,mert beletörődni nem fogok!Ez nagyon korlátoz dolgokban...se strand,se olyan helyek,ahol esetleg bikinibe szoktak az emberek lenni...nyáron is farmer hosszú naci se szoknya se rövid gatya...nagyon rossz és nem lehet az,hogy esetleg egy top,vagy egy kicsit rövidebb póló nyáron,mert szégyenlem,hogy a pólóm alatt,ott a szőrös hasam,derekam,na ugye meg a rövid gatya...a striákat nem fogom mutogatni..:/ilyenkor keseredek ell,hogy mások boldogan nevetve szoknyában és topban sétálnak és nincsenek azzal elfoglalva,hogy"jaj ne hogy látszódjon belőlem valami"sajnos ez van és mindig magamat figyelem..nagyon rossz...=(

2010. nov. 21. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Epilátorral próbáltad már a szőrtelenítést? Ha a borotva és a gyanta túl drasztikus, akkor esetleg szerezz be egy ilyet és azzal ess neki:) A striákat is lehet mérsékelni, pl. rendszeres edzéssel, de egyszer olyat is hallottam, hogy a gyógytea-keverékek fogyasztása is hatásos - ezt nem tudom aláírni, mert nem próbáltam:) Lényeg, hogy élj rendezetten, békülj ki magaddal és ne keseredj el, mert egyszer mindenképpen találsz rá megoldást:)
2010. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak kenőcsök amikkel el lehet tüntetni a csíkokat..És ne akkor menj szőrt szedetni amikor még csak kicsi sz*r mert akkor semmit nem ér..várd meg amíg kinő..egek.. old meg egyedül a problémáidat..
2010. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!