Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom? =S (Kérdésed túl...

Önbizalom? =S (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A problémám csak az lenne,hogy nincs önbizalmam...semennyi és nem tudom magam sehogy se elfogadni,pedig annyit próbálkoztam ezzel,de nem megy!Már nem tudom mit tegyek,de a lényeg,ami miatt nem tudom magam elfogadni,hogy átlagnál szőrösebb vagyok,doki szerint délies jellegű és ez még nem kóros és ez normális,de ha ez normális,akkor nem tudom mit nézett:/de nem 1 ember mondta,hogy ez még tényleg normális!(am gyantázom magam,de akkor se tudom teljesen eltüntetni a szőrt).De én nem tudom,na m1 szóval ez az egyik,ami miatt selejtnek érzem magam a másik,hogy vannak ilyen hízás-fogyási csíkok(striák) a mellemen a combomon fenekemen=( ez is nagyon zavar és már olyan szinten belefáradtam ebbe,hogy mindig depressziós vagyok és még a barátom is mondta,hogy már nagyon unja(még csak 1 hónapja vagyunk együtt),de egyszerűen nem megy:/sokkal szebb lányokat is megkaphatna,de pont egy ilyen lány kell neki?Am nem tud egyik hibámról se még egyenlőre....A másik,hogy a bőröm nagyon érzékeny,ha a lábamat borotválom,akkor kipattogzik,főleg a combom,ha gyantázom,akkor meg belilul,meg 2-2.5 hét és vissza nő....=(Semmi se jó...

Am sokan, sőt nagyon sokan-most nem nagyzolásból,se felvágásból etc.nem mondom,csak így mellékesen-mondják,hogy nagyon szép vagyok!De nem láttak még ruha nélkül,ahogy kinézek,ezért is mikor mondják csak legyintek egyet és mondom jó van köszönöm,mert ÉN nem tudom elhinni,de tényleg...nem tudnák belém beszélni se,hogy szép vagyok...Ezért Szeretnék itt most segítséget kérni,hogy eltudjam magam fogadni vmi ötlet, vagy tanács esetleg?=(


2010. nov. 21. 16:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.

Epilátort már próbáltam és nem a legjobb:Sa másik,meg van,hogy nem szedi kis rendesen a szőrt,csak eltépi...

Az utolsó válaszolónak meg:

Tudtommal ez egy olyan oldal,ahol segítséget lehet kérni,ha az a bajod,hogy feltettem egy iylen kérdést,akkor nem kell rá válaszolni,de köszönöm azért.

2010. nov. 23. 18:43
 12/18 anonim ***** válasza:

A striák szerintem nem túl nagy gondok, aki szeret úgy elfogad téged ahogy vagy. Nekem is vannak striák a fenekemen. De megtanultam ,hogy ne érdekeljen ez. Akinek nem tetszek így, az mehet a.............

Amivel nem tudok zöld ágra vergődni, azok a mellméreteim. Sajnos elég kicsik. Emiatt nem is igazán merek fiúzni.

Nem nagyon tudom ezt elfogadni, akárhányszor próbáltam.

De valahogy csak kell küzdeni. Így megtanultam azt, hogy

már nem érdekel a mellméretem, ez vagyok Én és kész! Majd lesz valaki akinek így is tetszeni fogok.

Szerintem célszerű lenne elmenned neked is ( na meg nekem is ) egy pszichológushoz. Elmondani mi bánt , ő biztosan ad tanácsokat. amiket meg is fogadhatsz. és rá is világíthat dolgokra, amikre pl én nem. mert valljuk be nem sokat segítettem ezzel :D

egyébként meg 10-nőből 9-nek vagy narancsbőrös, vagy striás a bőre. :) erről nem tehetünk. ez genetika.

,L

2010. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szegény:( na ne idegeskedj, ez még nem nagy baj, lehet ellene tenni. Lábadon ha a borotva és a gyanta se jött be, akkor próbáld ki az epilátort hátha az beválik. Amúgy ha ennyire zavar az h szőrös vagy, akkor ma már elég modern módszerek vannak h megszabadulj tőle, pl. van végleges szőrtelenítés, vagyis soha többé(vagy lehet h nagyon sokáig, nem vagyok biztos benne) nem nő ki a szőröd, igy soha többé nem kell borotválnod stb.., csak az a baj h elég drága ugy 20-30 ezer között, nem tudom h állsz anyagilag. A striákkal pedig menj el bőrgyógyászhoz,mert amikor én elmentem nekem ő adott rá krémet, vagy felír valamit amit kiváltasz a gyógyszertárban. Nagyon sok embernek van striája, még olyanoknak is akik soha nem is voltak kövérek, viszont ha neked hízás vagy fogyás miatt alakult ki akkor eltűntetni nem lehet,ezt az orvosom mondta, csak halványítani tudod, szoval ha lila vagy piros szinü akkor a krémekkel halványitani tudod és akkor nem lesz csúnya. De nem fogsz belehalni, képzeld el nekem is mindig látszódni fog mert én meg híztam, és ha lefogyok akkor is csak max halványíttani tudom. Ugyh fel a fejjel!
2010. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ja, és én is elég szőrös vagyok, bár annyira nem vészesen.. de én csak röhögök rajta:DD az epilátor ha nem okoz olyan gondokat mint a másik kettő akkor használd azt, hiába fáj..a szépségért meg kell szenvedni állítólag:D
2010. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,jól esett amit írtatok és egy kis életet öntöttek belém=)

Az epilátort,mint írtam már próbáltam és nem vált be:/

A végleges szőrtelenítés se végleges sajnos és az a baj,hogy nekem az egész testemet kéne:/Nem kell itt nagyon durva szőrre gondolni,de azért jóval az átlag fölött van:/és sajnos mindenhol eléggé látható szőr van.De doki mondta,h normális,ilyen déli jellegű vagyok...sajnos...na mindegy nem is ez,de a végleges szőrtelenítés,így elég drága lenne:/

Jah és kort nem is írtam!16 vagyok=)

2010. nov. 24. 20:26
 16/18 anonim ***** válasza:

Van aki szőröseb van aki alacsonyabb a másik magasabb az átlagnál.Na és? Ez csak jó. Másképpen unalmas lenne.

Tudod annak az embernek aki igazán szeret hibákkal együtt is jó vagy. Ha nem így van akkor nem szeret/nem tud szeretni.

Volt egy hittan oktatóm aki azt mondta, házaságkötésegkor csupán két dolgot kérdezne meg a legszívesebben. Az első: Miért szereted a párodat. /Szerinte erre csak a "nem tudom, csak" lehet a helyes válasz.Azért is, mivel ha van ok az már feltételhez kötött ami bármikor megszünhet./ A második, akkor is melette maradnál ha lerokkanna?

Tudod,a te börhibáid teljesen emberiek. Az, hogy az elmúlt húsz évben behozták a csupasz csiga divatot, csak a média ügyeskedése. Nem kell neki bedölni. Ezt a médiaszakemberek is tudják. Esetleg olvass utána ha érdekel. Az elmúlt jó pár ezer évben meg voltunk nélküle is.

Magyarul, bizzál benne, hogy a párod szeret ha érdemes rá, szeresd, és minden rendben lesz. Drukkolok neked, hogy ez meg fogja növelni az önbizalmadat annyira, hogy nem izgatnak majd az lyen hibáid a továbbiakban.

És ha lehet tényleg ne nyaggasd vele a barátodat. Ez pont ugyan olyan mint amikor egy nő ismét fogyókúrába kezd pedig semmi szüksége rá. Engem az őrületbe lehet vele kergetni, de beszélgetésekből tudom nem vagyok vele egyedül.

Ha szeretne valamit a pasid akkor normál esetben megmondja. Ebben a pasik inkább otthon érzik magukat mint a vedd észre mit szeretnék női játékban. Amivel renszerint nincsen semmi bajom, félre ne értsd.

Remélem ez is segít egy kicsit.

Üdv. egy 24/F

2010. nov. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm,amit írtál nagyon igaz!Elgondolkodtam és tényleg nincs értelme,hogy ezen rágódjak...

Sikerült végre egy kis önbizalmat tölteni magamba!=)Elfogok még ezen gondolkodni és csak sikerül majd magamat elfogadnom!=)

2010. nov. 26. 14:54
 18/18 anonim válasza:

Helyes tégy úgy sok sikert , amúgyí az embernek önmegaát a leg nehezebb elfogadni, nem csak külsőleg!

Nagyon fontos az önismeret is !

2012. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!